Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig èrdemes vàrni, türni, remènykedni?

Figyelt kérdés
Hat honapja jàrunk,a nyaggatàsom ellenère sem hajlando bemutatni a csalàdjànak,baràtainak,esetleges összeköltözèsröl mèg nem is beszèl,a kulcsàt sem hajlando mèg kèt hètre sem nàlam hagyni amig ö külföldön van.Lepasszol mondvàn,hogy egyedül akar lenni,pihenni akar,fàradt;mert sokat dolgozik.A vasàrnapokat a szüleivel tölti helyettem,èn szeretem ès nem akarom elveszitni,de ugy èrzem,hogy minden eröfeszitèsem ellenère nem engedi àtlèpni a falat amit maga körè emelt,nem tudom meddig birom igy :(
2014. máj. 31. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki:D
2014. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá az okára. Lehet, hogy csak akkor akar bemutatni, ha már nem lesznek kétségei, hogy veled marad.

Azt is el tudom képzelni, hogy szégyenli az élettét előtted, vagy csak jobb színben tüntette fel magát a valóságnál.

2014. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semeddig. Szembesítsd, mondd meg neki, hogy vagy elkezdi komolyan venni a kapcsolatot, vagy pá. Ilyen egyszerű.
2014. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!