Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h akinek kellenék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h akinek kellenék nekem nem kell és aki kellene az meg csak szexet akar? Manapság miért nem akarnak a pasik komoly kapcsit? Vagy én nem találkozok olyannal? :D :D

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsit?Na pont ezért nem akarnak tőled semmi komolyan.
2014. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak te nem találkozol olyanokkal, keresni kell őket :D
2014. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
+ komolyat
2014. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Te helyből vagy ennyire eszetlen, vagy nekifutottál?

Aki téged akart, valószínűleg komoly "kapcsit" akarna

2014. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert otthon ülnek vagy barátnő helyett autóba vagy más hobbiba ölik a pénzüket (mert rengeteget csalódtak) és elvannak.
2014. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyenekkel találkozol.
2014. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi az a kapcsi? Kapcsolhatnál, hogy a kapcsival komoly férfiaknál nem játszol kapcsolatra! :D
2014. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Regen volt a kapcsoltamos jatek. Oda valo vagy te kapcsizos. Amugy nyelvtan konyv vetele ajanlott
2014. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normálisan hozzászólóknak.. A többiektől pedig én kérek elnézést..igen végül is nagyon sok múlott most azon "kapcsi" kifejezésen...Értelmesebbnek tartom magam így is Tőletek..Értelmes ember nem akad fent ilyesmin és azért van itt, hogy esetleg segítsen nem azért ,hogy sértő dolgokat írjon..de nem is sértő mivel fel sem veszek ilyesmit..inkább szánalmas ;) További szép estét Nektek !!!
2014. máj. 31. 20:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert sokan már nem társat keresnek, kezdenek eltűnni az emberi értékek.. Vagy sokan csalódtak és ezért nem akarnak bele kezdeni így kímélik meg magukat. Na meg hát nem olyanokkal találkozol akire neked lenne szükséged, én is hasonlóan vagyok amúgy vele mint te. 19/L
2014. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!