Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem foglalkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem foglalkozik velem. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
3 hónapja járunk és szeretet hiányos vagyok. Mindig csak én simogatom, mindig csak én adok neki puszit, mindig csak én babusgatom. Én fizetek neki mindig és csókolózni is alig szoktunk. Ma kipróbáltam, hogy mi van akkor, ha nem foglalkozok vele, éppen csak normálisan beszélgetek. Úgy ültünk a kávézóban és utána a padon, mintha egy osztálytársammal vártam volna a buszt. Felhoztam neki ezt, de erre azzal védekezett, hogy jóformán nem is ismerjük egymást. De hát 3 hónap alatt sokszor voltunk kint, lelkiztünk, olyan dolgokat tudtunk meg amiket más nem és történtek bizonyos dolgok, hogy mondhatja ezt? Mivel vehetem rá, hogy csak egyszerűen simogasson, vagy néha adjon egy-egy puszit?

2014. máj. 31. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
jártok ti amúgy?
2014. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
ha igy tesz, akkor tul sokat nem erez irantad, keres inkabb mast
2014. máj. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen. Ott van a leírásban.
2014. máj. 31. 22:54
 4/7 A kérdező kommentje:
De azt mondja hogy szeret, és amikor csak beszélgetünk akkor én is úgy érzem, de fizikai kontaktus, semmi.
2014. máj. 31. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt beszéld meg vele, mondd el neki, hogy te is vágysz arra, hogy foglalkozzon veled.
2014. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia. Nekem volt ilyen parkapcsolatom, csak annyi hogy lany vagyok. Kiderult hogy fuvel faval csalt, de ha megkerdeztem azt mondta szeret. Sajnos egy megoldas van, az pedig a szakitas. Nehez lesz es fajni fog, de nekem utana jobb lett.:) fogadd meg a tanacsok. Jobbat erdemelsz.:)
2014. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Beszélgettem vele, és azt mondta mindent meg fog tenni a változás érdekében, de ennek még nyomát se láttam. Vajon nem tudnám valamivel jobban ösztönözni? Másképp nagyon jó csaj, ezért nem akarom otthagyni. És szeretem.
2014. jún. 2. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!