Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok voltatok együtt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok együtt egy ilyen típusú férfival?

Figyelt kérdés
Akinek nem volt még senkije, mert elég válogatós volt kevés nő jött be neki, inkább egy olyat kereset, aki számára mindenbe megfelelt.
2014. máj. 31. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen férfi vagyok...csak már volt valakim.
2014. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ma még nem
2014. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akik sok csajjal vannak, azok is válogatósak. nem akarnak mindenkit állandóra, csak egyet, aki jó nekik. így vettem észre.
2014. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bárcsak lettem volna.. v bárcsak ilyennel lennék.
2014. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ilyen nő voltam. 22 éves koromig nem volt senkim, akkor találtam Rá. Aztán két hét alatt kiderült, hogy nem passzoltunk össze. Azóta csak az a fontos, hogy legyen meg a vonzalom és passzoljunk.
2014. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
olyannal voltam, akinek a korához képest "kevés" nője volt, ezen okokból. jó volt vele:)
2014. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!