Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel viszonylag régóta tökéletes kapcsolatunk van. Viszont azt mondja szüksége van egy fiúbarátra? .

Figyelt kérdés

, egy komoly fiúbarátra, akivel elhülyülhet, ilyesmi. Kicsit rosszul esik, vagy én nem vagyok neki elég nemtudom mit higgyek. Vagy csak paranoiás vagyok?

A kapcsolat télleg isteni, és ez csak egy apróság, amitől fura érzésem van. (szóba se jöhet hogy megcsal, nem tenne ilyet se ő se én)


2014. jún. 1. 00:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát ne legyél féltékeny mert tönkre teszed veled a kapcsolatot :)
2014. jún. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs erről szó, csak nem tudom mit higgyek.
2014. jún. 1. 00:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Picit röhej mert a szerelem az az igazi fiú-lány barátság. Úgy látszik nem vagy elég "jó arc" neki a hétköznapi életben csak érzelmileg.
2014. jún. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

az én exem jól lelépett a "fiúbarátjával", én meg hoppon maradtam


pedig én megbíztam benne

2014. jún. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És komoly kapcsolatod volt? Nálunk minden tökély. Ezért nem értem ezt.
2014. jún. 1. 00:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Kéne neki még egy bré XD
2014. jún. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 acelsziv ***** válasza:
100%
Ezt nem igazán értem. Mi a párommal egymás legjobb barátai is vagyunk. Valami akkor nálatok nem kerek...
2014. jún. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ez kifogás. nincs szüksége új fiúbarátra, ő lesz a szeretője. a kapcsolatotok rossz!


30+F

2014. jún. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
boccs haver.......de ez bukta lesz :(((
2014. jún. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
lehet anélkül is lógni egy fiúval, kapcsolat mellett, hogy nem akarsz vele lefeküdni vagy szerelmesen andalogni...-.-
2014. jún. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!