Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, az ismerősi körötökb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, az ismerősi körötökben hány őszinte, korrekt, becsületes kapcsolatról van tudomásotok?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak kapcsolat terén. Egy az, hogy nekem sem igazán jönnek össze, másrészt pedig úgy látom, hogy a saját ismerősi, haveri, baráti, munkahelyi körömben sem igazán jellemző a korrekt, őszinte kapcsolat. Vagy a pénz, vagy az egzisztencia, vagy valamilyen más érdek miatt vannak együtt a párkapcsolatban élő ismerőseim, s kivétel nélkül mindegyiknél a partner totális hülyének nézését, kibeszélését, lehúzását, arra panaszkodását tapasztalom.


32 éves vagyok, édesanyámon és édesapámon kívül nem ismerek olyan párt, akik tényleg őszinte, megbízható kapcsolatban élnének. Az egyik szomszédunk teljesen lehúzza anyagilag a férjét, a másik szomszéd házaspár szerelem nélkül jöttek össze, s élnek így együtt. A harmadik szomszédunk minden héten másik nőt visz fel, amikor a feleség műszakban dolgozik. Az egyik legjobb haverom egyszerre három nőt hülyít, a másik haveromat úgy csalja a nője, hogy teljes lelki terrorban tartja. A közvetlen kollégám az élettársa mellett munkahelyi alkalmi kapcsolatokat létesít. A negyvenéves főnököm egy huszonéves egyetemista lánnyal jár, aki a pénze és a cége miatt van együtt vele. A volt barátnőm két legjobb barátnője - hogy is fogalmazzak, igazi kurvа mindkettő. A korábbi főiskolás szakkörtársam meg folyton sír nekem, hogy csak egy nőt tud dugni a barátnője mellett. A 26 éves csapattársam együtt van egy 48 éves többgyermekes édesanyával, aki korábban egy gazdag férfival élt, és jól megszedte magát, a fiú elárulta, hogy a pénze miatt van a nővel együtt. A másik csapattársam két nagyon szegény körülmények között élő lányhoz jár, akiket kihasznál szexuálisan.


Ennyire elkorcsosult világban élünk? Ez nekem nagyon borzalmas, hogy ilyen példákat látok a közvetlen környezetemben.


2014. jún. 1. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pontosan ilyen elkorcsosult világban élünk.


Mint az általad felsorolt példákban is látod, a pénz erősebb hatalom az érzelmeknél, és az emberi tulajdonságoknál.


Ha nincs pénzed, senki vagy, és pont.

2014. jún. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ótvar emberek, értéktelen világ. De a kocka még ezután fog fordulni. ;)
2014. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen jól látod a dolgokat szerintem. Nagyon ritka már manapság, hogy két ember tényleg őszintén, és érdekektől mentesen van együtt. Ez tényleg elszomorító, mind két fél-vagy több-részéről. Sajnos itt nem lehet általánosítani, hogy csak a nők vagy csak a férfiak csinálják ezt mert nem így van. Egyre több ember szorítja háttérbe a tiszta érzelmeket hogyha kapcsolatról van szó. Én mindig is úgy gondoltam, hogy nem lehet érdekből együtt lenni valakivel, mert az több szempontból sem működőképes. A pénz egy idő után már nem boldogít-mondjuk amúgy sem- a szex meg akkor ha nem olyannal csinálod akihez komoly érzelmek kötnek snassz és...hát hogy is mondjam...semmilyen. Ezek az emberek sosem fogják megtapasztalni azt az érzést, hogy milyen amikor olyan mellett fekszel le, vagy kelsz reggel akit őszintén szeretsz és ő is viszont szeret téged, függetlenül a pénztől és az egzisztenciától. Olyanok mint az állatok, semmi magasztos nincs bennük. Sokszor nézek ilyen párokat és szánom őket ezért, hogy én ezt érzem ők pedig sosem fogják megtapasztalni. És igen...sajnos ilyen elkorcsosult világban élünk.

2014. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hm...ezek szerint én nagyon normális környezetbe kerültem:)

3 legjobb barátnőm közül kettőnek van párkapcsolata, és mindkettő normálisan működik, sőt, nekem is már vagy 6 éve:)

Gyakorlatilag a csoporttársaim közül (16-an vagyunk), jelenleg talán csak 3-nak nincsen párja, és egyik kapcsolatban sem látok ilyen problémákat...

2014. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Alá tudom támasztani megfigyelést, ami mondjuk nem nagy kunszt egyikünknek sem, mert minden évben drasztikusan esik a házasságok száma.

Ahol én dolgozom 23-an vagyunk. Ebből írd és mond 4db házas van (én vagyok az egyik), 4-5 kapcsolatban él (együtt élés, vagy járnak csak épp) a többi szingli.


Nem tudom jelent e valamit (lehet semmit), de mind 4 házas ember a cégnél pasi. És ami megint megfigyelés, hogy egyik felesége sem a topmodel alkat, mind kicsit husisabb, az egyik kifejezetten csúnya. Szóval érdekes, az biztos :)

2014. jún. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én azt látom amit te. Kb 1 olyan kapcsolatról tudok ami őszinte,becsületes.

Egyszer pár évig nekem is volt részem ilyenben,csak sajnos eltávolodtunk a vége felé stb,így szakítottunk. De mai napig jóban vagyunk. Nem volt se félrelépés, semmi.

Azóta viszont csak az átverésben,hülyítésben volt részem..:/

2014. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van egy haverom, akit teljes mértékben kihasznál a barátnője, de nem hagyja ott, mert akkor szingli lenne! -.-

Vannak ilyen IQ betyárok!

2014. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sokról. Szinte mindegyik kapcsolat ilyen az ismeretségi körömben.

Olyanokról, akik még együtt élnek és a kisebb nézeteltérésektől eltekintve annyira problémás lenne a párkapcsolatuk egyet tudok, ott tényleg csalja a nő a férjét össze-vissza, meg a férfi is a nőt. Meg egy olyat, ahol idősebb, gazdagabb férfi van fiatalabb nővel.

Ennyi. A többiek, akiket ismerek hasonló anyagi helyzetű párok, nem is nagyon tudnák egymást lehúzni.

Nagyrészt jól működő, korrekt párkapcsolatokról tudok.

2014. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Először is szögezzük le létezik még őszinte boldog és a te szavaiddal élve korrekt kapcsolat. Több ismerősöm van akik nagyon boldog kapcsolatban vannak évek óta, pontos számot nem tudok mondani így most hirtelen. Nekem meg pont hogy a baráti körömben vannak ilyen kapcsolatok és az ismerőseim körében. Nekem a "családom" amit sosem éreztem annak nagyon rossz példát mutattak sose éltem boldog családban, soha nem volt szinte ilyen bármilyen eseménytől függő családi ebéd,nyaralás vagy program a szüleim 3 éves koromban váltak el, és azóta se jobb a helyzet egyiknél se szóval egyik sincs szerintem kifejezetten boldog kapcsolatban.. Bár talán apám igen amióta van ott is gyereke, de anyám tuti nincs abban. Na mindegy ez nem az én reszortom.. Én is sokat szívtam az eddig de a mostani kapcsolatom az én érzéseim és a belátásom szerint boldog és őszinte és remélem ez így is marad. Persze jogos amit írtál itt is vannak példák arra hogy a pénz miatt, megcsalják egymást az emberek meg a társai.. de ez ellen igazából tenni nem lehet csak elkerülni vagy legalább is megpróbálni távol maradni a kétszínű önző emberektől.
2014. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én most komolyan belegondolva, a szüleimen kívül két ilyen párkapcsolatot ismerek. Az egyik 6 éve tart rendületlenül és nem úgy nézem, hogy egyhamar vége lenne; a másiknál pedig volt közben egy szünet, de ott is már esküvőt tervezgetnek.


Persze ettől még a többi 100 kapcsolat amiről tudok, megcsalásokkal, kihasználással és egyéb aljasságokkal van színesítve. Egyébként ha nem is nézzük a párkapcsolatokat, akkor is láthatjuk, hogy elkorcsosult világban élünk.


# 7:

Én is ilyen IQ betyár voltam addig, amíg nem vált teljesen tarthatatlanná a helyzet...

2014. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!