Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kezdenek bele azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdenek bele azok a pasik a randizásokba akik még nem léptek túl az exükön?

Figyelt kérdés

K*va idegesítő amikor elkezd valakivel randizni,ismerkedni és folyton siránkózik h az exét még mindig szereti,h ő volt álmai nője,de közben nem próbálja visszaszerezni és folyamatosan megbántja azokat a nőket akikkel randizott,ismerkedett vagy csak levelezett. Miért jó az ilyen pasiknak h ezzel a viselkedéssel megbántják a nőket? Ha nem léptek még túl rajta akkor miért randiznak? És ha visszaakarják szerezni az exüket akkor mért mondják el annak a lánynak aki pl szdmreti a srácot de annyira el van foglalva az exével h észre se veszi,és minden nőt egy kalap alá vesz? És am csak sexet akar tőlük,kivéve az exét!! Bocsi ha bonyolultra sikerült,de nagyon ki vagyok borulva. A srác 21éves.

18/l



2014. jún. 1. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha panaszkodik akkor hagyd a fenebe
2014. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom,mert szeretem
2014. jún. 1. 11:59
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez annyira fáj
2014. jún. 1. 12:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy szerinted ez így nem jó! Keressetek egy nyugis időpontot, amikor mindketten ráértek és fogd meg a pici kacsóját és mondd el ezt neki, hogy ez szemétség tőle! Kérdezd meg, hogy miért csinálja ezt... Ha pedig az a válasza, hogy még biztosan szereti az exét, akkor hagyd őt békén! Jobb neked úgy, hogy mást szeret és közben Téged csak ürítésnek használ, szerintem közben is biztos rá gondol és "nem veled szexel"! Állj ki magadért!
2014. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
még nem találkoztunk de már 1 éve levelezünk,a talinál lett volna valami,tudom h nem kéne emiatt sírnom,de ez nagyon fáj,megírtam neki h folyton megbánt és ezt beszeretném fejezni,de újra bejelölt ismerősnek :-(
2014. jún. 1. 12:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne jelölj vissza! Miért nem tiltod le? Így még az adatlapodra sem tud rákeresni, üzenetet sem tud írni, teljesen megszakad a kapcsolat! Tiltsd le!
2014. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet h ez lesz a legjobb
2014. jún. 1. 12:46
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tiltottam le,nem megy. Am volt már valaki hasonló helyzetben?
2014. jún. 1. 14:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Így csak szenvedni fogsz... nehogy már annyi milliárd pali közül csak ő lenne a megfelelő! :DD
2014. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Komolyan,ha engem választana és járnánk akkorén lennék a legboldogabb :-P még le is feküdtem volna vele szűzen,de félek h megbántam volna,am sokszor megbántott,sokszor töröltem/tiltottam de mindig megbocsátottam neki mert hiányzott. :-P
2014. jún. 1. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!