Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért jár egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért jár egy iszonyú szép csaj egy nyüzüge, lúzer gyerekkel?

Figyelt kérdés

Mostanában azt vettem észre 2-3 lány ismerősomnél is, hogy tök szép lány létükre valami szerencsétlen gyerekkel járnak... Tényleg olyan lányokról van szó akik kb. bármilyen jóképű sráccal járhatnának, de mégis valami nyüzüge, ránézésre is lúzer arcokkal vannak együtt...

Tudom, hogy nem csak a külső számít, de akkor is normálisabb kinézetű párt is találhatnak maguknak. Pl. Ha én is elmegyek bulizni, nem a ronda csajokhoz megyek oda, szóval amikor ők meglátták először a ronda faszijukat, nem hiszem hogy azt gondolták, hogy bár ránézésre egy szerencsétlen , de biztos kedves meg stb, ezért inkább vele kavarok nem a hasonlóan kedves de emellett izmos és jóképű srácokkal.



2014. jún. 1. 23:14
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
Noob.
2014. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
???
2014. jún. 1. 23:15
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik azok a lúzerek tudnak valamit, amit te nem. Akkor ki is a lúzer?
2014. jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
96%

Az egyik, hogy nem feltétlen az tetszik neked, ami nekik. A másik, hogy lehet ők jobb emberek, mint azt te ki nézed belőlük.

Szóval a te meglátásod téves a világról, nem az övék.

2014. jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak buliban lehet ismerkedni, fontos a kisugárzás, hiába lehet szép valaki ha belül romlott. De értem hogy mire gondolsz. Én is járhatnék izmosabb pasival, nem mintha nem lenne helyes vagy jó testalkatú, de ha szerelmes az ember nem a hiányosságait látja, hanem az értékeit. :)
2014. jún. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
93%
Lúzer vagy kérdező, ez azért van.
2014. jún. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
Hmm ezt teljesen független attól, hogy én mit tudok. Nem azt mondtam, hogy velem járjanak.. Az nem zavarna, ha tényleg vmi jóképű faszi az embere, akkor azt mondanám a srác megérdemli , vagy vmi. De ez szimplán csak érthetetlen, mit eszik egy olyan lány egy ránézésre is lúzer arcon, amikor kb. bármelyik más sráccal is járhatna.
2014. jún. 1. 23:22
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
Ásd el magad jó mélyre.
2014. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert bennük volt elég bátorság bevallani az érzéseiket. És nem csak a külső számít egy normális kapcsolatban.
2014. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 megmondo007 ***** válasza:
100%
Hogy te milyen eltévett ember vagy, én személy szerint inkább örülök ha ilyet latok mert akkor az a kapcsolat olyat ad mindkettonek amire vagyik,inkabb gondolkodj mielott irsz.
2014. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!