Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez még belefér? Vagy szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még belefér? Vagy szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Tegnap a pasim megvádolt azzal,h megcsalom. Féltékenységének oka az volt,h egy fiú bejelölt féjszen és én elfogadtam. A csávó egy barátnőm új pasija és ezt mondtam is neki. Ő meg erre elkezte,h ha így van akkor miért ENGEM jelöl be. Én itt már felemeltem a hangom,h ne legyen ekkora hülye, szeretem őt és sose csalnám meg. Ekkor ő felpofozott kétszer is ( az arcom két oldalán) ellökött én pedig elestem. Ordítozott,h hogy képzelek emelt hangon beszélni VELE. És elviharzott.

Ma egész nap hívogatott, SMS-eket küldött,h sajnálja. Végül találkoztunk, látta,h mit tett velem és tényleg látszott rajta,h megbánta. Nagyon sajnálja és ő is megijedt saját magától. Én szeretem őt de sose hittem volna,h képes ilyenre és nagyon ijesztő volt. Az arcom még most is fáj és a hátamon van egy elég nagy véraláfutás. Ti mit tennétek?


18/L ő 20/F



2014. jún. 1. 23:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

most hagyd el amíg nem terhesen vetélsz el az ütésektől! aki állat az nem javul.


30+F

2014. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Beteges:(
2014. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
úr isten, felpofozott? elég beteg ember , de te is az vagy ha vele maradsz, az agresszív és a nagyon ragaszkodó alárendelt... szerintem hagyd, vannak dolgok amik nem gyógyulnak, és erre idővel te is rájössz akárhogy is döntesz, szerintem keress mást, ezek meg ezer normális fiú van a világon aki nem féltékenykedik ennyire és nem bántalmaz se verbálisan se fizikailag :) 20/f
2014. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember ilyet nem tesz. Hagyd ott most, mert később csak rosszabb lesz. Ezen nincs mit tétovázni.
2014. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
11%
hááát elég komoly eset. ha tényleg jó volt eddig a kapcsolat és ez az első ilyen eset akkor talán megéri megpróbálni folytatni, főleg ha belátta hogy NAGYON hülye volt mert megütött, főleg azért mert kiabáltál vele. következő esetnél (nem muszáj ennyire durva legyen) szerintem szakíts mert csak neked lesz rosszabb
2014. jún. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
fiatal vagy még, kár ilyen emberre pazarolnod a szeretetedet és az idődet
2014. jún. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

egyszer sem fér bele! még soha nem tettem hasonlót. pedig komolyabb okom is lett volna


30+F

2014. jún. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Noydra ***** válasza:
100%

Én akit szeretek, soha nem tudnám bántani...

Ez meg amiért csinálta, az az óvodás kategória.

2 ok nem elég? Akkor szenvedj.

2014. jún. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hmmn, vágd te is pofán, mondjuk egy vasalóval vagy péklapáttal.


Ha egyszer már csak így megcsapkodott ilyen butaságárt, máskor is megteszi majd. Aztán másnap megint jönnek a könyörgések. Annyi ilyet olvastam már itt.

2014. jún. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Utállak,amiért ezt még megkérdezed.

Noydra jól írja!

2014. jún. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!