Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit hosszú, te olvad el!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit hosszú, te olvad el! Fontos. Sürgős tanács kell. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok lány vagyok. Volt egy barátom, ma már az exem , akit nagyon szerettem. 2 évig voltunk együtt. De nagyon megváltozott. Mindenért ordibált, nem egyszer kezet emelt rám, így úgy döntöttem, hogy szakítok vele...Teljesen megváltozott. Nem tudtam benne tovább bízni. Oda jutottunk ebben a kapcsolatban, hogy ha meg akartam tartani a normálisabb felét, amelyik a tenyerén hordott, így hazugságokra kényszerültem... Ezután minden pasit vele azonosítottam, hogy mindenki ugyanolyan mint ő. A szakításunk is úgy zajlott, hogy egy kis eldugott helyen mondtam meg neki, hogy vége... de akkor is 2 fiú haverom a távolból figyelt, hogy ha olyan van, akkor ők beavatkoznak bármikor.


De!


2 évig utána nem volt senki az életembe...Úgymond a pasikban nem bíztam..Voltak akik próbálkoztak, de nem éreztem, hogy ők az igaziak, mert eldöntöttem, hogy nekem komoly kapcsolat kell.

Aztán jött egy srác az életembe, aki 1 évvel fiatalabb mint én. Ami nem baj. Már az elején láttuk, hogy ebből párkapcsolat lesz, mert nagyon passzoltunk egymáshoz. És bár ő fiatalabb, mégis érettebb a koránál és céltudatos. Kitartó. Sokat meséltem neki az exemről... és nem tudtam tovább lépni rajta teljesen. A srác türelmes, megértő. Sokat várt arra is, hogy egyáltalán bízni tudjak benne. A bizalom persze törékeny. Nem csalódtam benne ez idáig még...


Viszont a helyzet nem ilyen egyszerű!

Mert elkövettem pár hibát mióta együtt vagyunk...


A legfontosabb talán az, hogy ez idő alatt háromszor sikerült hazudnom neki... mert féltem, hogy ő is kezet emel rám mint az exem... Később persze elmondtam az igazat, akkor jöttem rá, hogy ő teljesen más, ugyanis hajlandó volt megbocsájtani ezt. A bizalmát persze elvesztettem, de azt mondta, hogy visszaszerzhető.


A másik hiba, hogy egyszer megígértem neki, hogy fent leszek skype-on, de fáradt voltam... és csak facebookon írtam neki, hogy alszom... erre nagyon megharagudott, ami nem csoda... hisz nem először volt az eset...


És itt jön a lényeg!

Tegnap is összevesztünk... Nem tudom hogy meddig bírja, hogy rám kell várnia...Az exem után én se tudom, hogy mit akarok igazából..A kapcsolatunk komoly nem vitás. Ő a nagy Ő. Neki is én... Hosszabb távon képzeljük el az életünket egymás mellett.


Szeretjük egymást, ez nem kérdés!

Ezt onnan tudom, hogy mivel már sokat várt, közölte, hogy más csajt már rég kidobott volna... De engem nem, mert nagyon szeret!


Viszont én tényleg nem tudom most már eldönteni, hogy mit akarok. Bizonytalan lett az életem...


Szerintetek kérjek a sráctól egy kis gondolkodási időt, hogy eldöntsem mit is szeretnék?


Egy biztos. Elveszíteni nem akarom!


2014. jún. 2. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy még túl az exeden.Ez a pasi biztos szeret,mert türelmesen vár,de ki tudja meddig?Kapd össze magad ha nem akarod elveszíteni.
2014. jún. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell időt kérned inkább elnézést szerintem nem lessz semmi gond szeretitek egymást ezek apró problémák
2014. jún. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld lezárni a régit, ne gondolj rá. Temesd el magadban. A srác szeret te is őt legyen ő a legfontosabb, ismered annyira hogy nem bántana. Ne hasonlítsd az exedhez hiszen te is tudod hogy ő nem olyan.
2014. jún. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
menj pszichológushoz! el fog hagyni, jogosan
2014. jún. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ott dobnálak ki amikor időt kérsz!
2014. jún. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő lenne nekem mindenben az első gyakorlatilag...Jobban vigyáz rám mint egy hímestojásra... a széltől is óv...
2014. jún. 2. 07:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod a helyzetet.....a saját fejedben kéne rendet raknod. A srác biztosan szeret.....de túl sok mindent elnéz Neked....folyton az exed emlékeivel kell megküzdenie, amiről semmit sem tehet....Te pedig addig feszíted a húrt, amíg egyszer tényleg vége lesz....aztán még kiábrándultabb leszel mint valaha!!!

3 szóra hívnám fel a figyelmedet..... ŐSZINTESÉG,TISZTELET,MEGBECSÜLÉS. Ha ez nincs meg a párod felé akkor gáz van....a hazudozásaid után a helyében már rég kidobtalak volna. A bizonytalanság sokszor rossz döntéseket hoz, de ha őszintén beszélsz az érzéseidről,félelmeidről a párodnak, akkor együtt tudtok döntéseket hozni és nem lesz belőle veszekedés.

Sokkal kevesebbet kéne foglalkoznod magaddal...becsüld meg a párod, hogy kitartott melletted és mostantól egymásra koncentráljatok...!!!! :)

37F

2014. jún. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!