Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma van az exem névnapja. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma van az exem névnapja. Nem váltunk el tul szépen, a saját hibájából, de én irni szeretnék neki ma, hogy még véletlen se tudjon elfelejteni. Mit irjak neki? nem akarok bunkó lenni, csak hatásos.

Figyelt kérdés
Nagyon normálisan szakítottam vele, szerintem más se csinálta volna szebben, nem akartam megbántani, pedig ő már számtalanszor megtette.. aztán mint egy sértődött kisfiu még köszönni sem akart nekem, két év járás után.. aztán már uj bnője van.. igen könnyen tullépett:(
2009. dec. 31. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Küldj neki inkább mms-t :) Egy kép hatásosabb ezer szónál... A kép tartalmát meg találd ki :) Vajon mi fájna neki a legjobban? :)
2009. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!