Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira fáj a szívem, darabokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira fáj a szívem, darabokra tört, mit tegyek most? Nem vágyom már az életre sem.

Figyelt kérdés

1 hónapja ért véget egy 5 éves kapcsolatom,én vagyok a lány. A barátom szó nélkül lelépett mellőlem,utólag kiderült,hogy egy régi barátnőmmel összejött. Pár hete hívogatott a volt barátom,de nem reagáltam rá semmit. Ma láttam,hogy olyan szerelmes idézeteket írogattak egymásnak ,hogy a szívem majd beleszakadt. Hogy együtt tervezik a jövőt,hogy szeretik egymást stb. Annyira fáj,mert velem is ez volt,együtt terveztünk,nagyon szerettem őt,ő is engem,és mégis ez lett.

Mostanában folyton iszok,hulla részeg vagyok,alig alszok,eljárok sportolni,rengeteg fiú keres,de senki és semmi nem érdekel. Ha meghalnék se zavarna,sőt lehet jobb is lenne. Olyan rossz amikor ott van az exem,látom ,hogy szomorú a szeme, az én szívem meg vérzik,de tudom,hogy soha többé nem lehetünk együtt . Miért ilyen kegyetlen az élet?


2014. jún. 2. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

"Ha soha nem szerettél, nem is éltél igazán." :D (Ennyi!)


Neked még van dolgod a Földön, soha nem lehet az öngyilkosság a megoldás, bár te gondolom nem tervezel ilyet, csak nagyon mélyponton vagy.

2014. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért szomorkodsz? Hogy egy olyan ember hagyott el, aki elvileg szeret, de aztán bebizonyítja, hogy mégsem? Inkább könyveld el, hogy hülye volt 5 évig, mert vele a mostani viselkedése alapján nem volt jövő.
2014. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tarts ki. Éjfél van az életedben. A szép, boldog napod lement. Sokára, de fel fog kelni az új nap. Hidd el. Várd meg. És ne ess szét addig!
2014. jún. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyi megtörténik. Velem is megtörtént csak én pasi vagyok. Gondolom az első nagy szerelem volt. De fogd fel úgy hogy volt egy szép 5 éves időszak az életedben és rengeteg mindent tanultál belőle. Egy idő után könnyebb lesz. Nekem mondjuk fél év után sem volt az, azért megkerestem miután szakított a másik pasival és addig nyomultam ameddig össze nem jöttünk újra :D
2014. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
RememberTheName, gondolom téged nem egyszerű elfelejteni, ahogy a neved is árulkodik erről! :D
2014. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
;)
2014. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!