Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seli20 kérdése:

Mi van a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemrég ismerkedtem össze egy lánnyal online, és nagyon sokat beszélgettünk, sőt szerelmet is vallottam neki, ő pedig mondta hogy ő is szeret, de még nem találkoztunk (szoktunk képeket küldeni egymásról, tehát már "láttuk egymást"). Már a találkozást tervezgettük (eléggé messze lakik), és hirtelen egy idő után nem válaszolt. Hiába írok neki, nem válaszol semmire már majdnem egy teljes hónapja. Nem tudom mi van vele, aggódok hogy valami baj történt, vagy ilyesmi. Hiányzik, és aggódok még most is :(
2014. jún. 2. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem is találkoztatok, akkor nem a barátnőd. Kár is belemenni ilyenbe, már csak ezért is. Lehet rájött, hogy úgymond halálra van ítélve a kapcsolatotok a távolság miatt, vagy jött neki valaki közelebbről, és ő kérte meg, hogy hanyagolja veled a dolgokat. Facebook? Ott történik vele valami?
2014. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nagyon rossz, így nagyobbat sérülhetsz mint akárhogy máshogy ha kiderül hogy a csaj nem is az akinek mondja magát mert vannnak ilyen emberek akik ebben élik ki magukat, ha meg nem válaszol annak sok féle oka lehet, lehet nem fizeti az áramszámlát, lehet megunta ezt a van is nincs is dolgot, lehet hogy nem is az akinek modnja magát és így most magábanézett és belátta hogy egy f4sz, meg az is lehet hogy elpatkolt, nem lehet tudni, de ő nem igazi, hiába az is akinek mondja magát ez nem egy igazi nő, csak egy internetes játék hisz akit szeretsz aztfizikálisan is kell tudnod érzékelni, az érintések a pillantások, nem lehet helyettesíteni semmivel, így szerintem huzd kia géped a falból álj fel és menj ki a világba ismerkedni, ne akarj a netről letölteni egy barátőt
2014. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki, nem akar tőled semmit.
2014. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, és mindezeken én is elgondolkoztam, és mondtam magamnak hogy ha nem fog továbbra sem válaszolni, akkor továbblépek, mert nincs teljesen fölösleges azon aggódni, ami már biztos, hogy nem fog válaszolni. Bevallom magamnak, hülyeséget csináltam. Lehet, hogy tényleg nem is egy lány. Lehet, hogy jobb, ha továbblépek, és megyek a valóságban lányt szerezni. Egyébként ez az egész úgy kezdődött, hogy nem is csajozni mentem a netre, csak unalomból. Gondolom ismeritek az Omegle oldalt, ahol ismeretlenekhez dob be, és lehet velük beszélgetni. Nos ez az egész teljesen váratlanul jött. Most megtanultam, hogy ne fogadjak el semmilyen lánytól bármilyen Facebook vagy bármi egyéb közösségi cuccot, mert 50% az esély, hogy nem is lány. Mégegyszer köszönöm, és szerintem ideje hogy továbblépjek.
2014. jún. 2. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!