Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszek neki, aztán mégis. Fiúk, van ilyen?

Figyelt kérdés

A suliból ismerek egy srácot, félig meddig közös baráti kör. Régebben nagyon bejött nekem,de nem is próbáltam közeledni felé, mert közös haverok mondták, hogy volt már szó rólam, és az mondta nem jövök be neki. És most együtt szilvesztereztünk, megismerkedtünk közelebbről, azóta sokat beszélünk, és most járni akar velem. És mikor arról faggatom, hogy hogy hogy annó nem tetszettem most meg igen, akkor az a válasz, hogy hát megismert h milyen jó fej vagyok, és valahogy most már sokkal szebbnek, meg csinosabbnak lát. Fiúk ilyen van?

Azért is tartok kicsit a dologtól, mert állítólag régebben volt olyan h fogadásból járt valakivel...Szerintetek jöjjek össze vele? Igazat mond? 17/L


2014. jún. 2. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, lehet tényleg bejösz neki
2014. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor azelőtt miért nem?
2014. jún. 2. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Változnak az idők.. nekem is van olyan korszakom, mikor nem jön be egy csaj.. pár hónappal később meg igen.
2014. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hallottál valaha arról, hogy a belső megszépít? És, hogy nem a külső számít? Na itt egy tipikus példája ennek.
2014. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebben a korban a fiúk is gyorsan változnak, és gyakran hülyeséget is beszélnek, úgyhogy lehet. Az teljesen rendben van, hogy megismer és szebbnek lát, én nagyjából minden nővel így vagyok vagy legalábbis minimum a felével. Viszont téged már korábbról ismert, tehát alapvető változást nem tudok elhinni. Valószínűleg most tényleg nagyon tetszel neki, de később ki fog jön jönni, hogy külsőre azért még sincs oda érted. De mivel csak 17 éves vagy nem kell foglalkoznod ezzel, tökmindegy mi lesz fél év múlva vagy még később.
2014. jún. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen van 5 évig voltam vele együtt.
2014. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!