Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veled ugy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled ugy, hogy nem érezted majd meg őrül érted a parod?

Figyelt kérdés

Sajnos vagy nem sajnos de olyan ember vagyok aki szereteói ha behódolnak neki, úgymond dicsőítik a szépségét, stb.

Most lehet egy nagyképű r*bancnak gondoltok, de nem igy van. Van bennen egy kicsi hiúság, mert ilyen a személyiségem, de nem vagyok szörnyen nagyképű.


Tehát, van egy párom, akivel szeretjük egymást, de mégsem érzem azt hogy "megőrülök ezért a nőért" ,ezért a testért.

Nem cirógat igazán, nem érezteti velem, hogy nagyon kíván. A napokban is küldtem neki egy erotikus,de ízléses képet rolam, mivel nem mindig találkozunk gyakran. Szerettem volna vele meglepni, szerintem a férfiak örülnek ha kapnak egy ilyen kis apróságot a barátnőjüktől. Ő mégsem, reagált rá ugy hogy én vártam. Megköszönte, mondta hogy szép. De nem volt az az érzés, hogy legszivesebben velem lenne most,stb...


Nemtudom értitek-e mire gondolok....


Mit gondolsz erről?


Köszönöm


2014. jún. 2. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is, és szar.
2014. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nemtudom mennyire voltam érthető, de szerintem aki már átélte, tudja, mire gondolok.


Nem érzem azt, hogy majd meg őrül értem, a testemért. Mikor velem van nem cirógat, az arcomat sem pl. Pedig én percekig eltudom őt nézni, csodálni őt.

2014. jún. 2. 22:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én arra tippelek, hogy nem szerelmes.
2014. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig szerelmes, az az érdekes, és mégsem. Tudom, hogy az mert ragaszkodik hozzám, megakarja oldani a gondokat, ha van épp valami, gondoskodik róla.
2014. jún. 2. 22:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ő nem ilyen típus, vannak ilyenek hisz mindenki más. Megváltozni nem fog,, ha tényleg szereted elfogadod így, ahogy van, de ha te nem erre vágysz akkor nem is szereted igazán. Ilyen esetben mindkettőtöknek jobb, ha külön váltok és kerestek az elvárásaitoknak megfelelő embert.
2014. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem más a szeretet-nyelve, ha nem vágod, hogy mi ez, olvass utána és megérted.
2014. jún. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs ket egyforma ember, mindenki mashogy fejezi ki az erzelmeit, a szeretetet. Vannak akiknek fontos hogy allandoan azt halljak a paruktol h mennyire csodalatosak es h mennyire szeretik ot. Bizonyos embereket meg pont hogy idegesit ez. Egyeseknek fontos a szinte allando testi kontakt, valakinek a telefonbeszelgetes is ugyanolyan jo, es nem csinal tragediat abbol ha a parja nem karolja at/fogja meg a kezet az utcan stb.

Meg kell erteni a masik kommunikaciojat es persze fontos hogy hasonlo elvarasu/mentalitasu/tipusu emberek keruljenek ossze.


Eddigi parkapcsolataimban allandoan bokoltak nekem, igenyem volt ra ahogy neked is, de a mostani baratom egyszeruen nem ez a tipus, o nem mondja nekem hogy mennyire gyonyorunek lat. Ez persze zavart egy ideig, beszelgettunk errol es valoban odafigyel hogy idonkent bokoljon nekem, aztan rajottem hogy o sokkal inkabb a gesztusaival fejezi ki a szeretetet. Ezt elfogadtam sot megszerettem benne! Ma mar egyaltalan nem hianyolom az allando dicsereteket, sokkal tobbre ertekelem az oleleseit, a csokjait.

Szoval csak ossze kellett csiszolodni.


Bocsi ha picit zavaros amit irtam, remelem segitettem valamennyit :)

2014. jún. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Igen érthető volt, köszönöm :)

2014. jún. 5. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!