Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet még esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel eddig szexkapcsolatban éltem. vagyis eddig még csak 2x feküdtünk le, de érzelmek nélkül mind a ketten. Meg is beszéltük hogy ez az egész érzelmek nélkül lesz. És én nem is akarok többet igaziból vele lenni. ő az első ilyen "partnerem", de ő volt az utolsó is egyben. Viszont nem rég megismerkedtem a legjobb barátjával aki tud mindet kettőnkről. És azóta majdnem minden nap összefutottunk illetve beszélünk. Beleszerettem a srácba. Szerintetek lehet így még esélyem, vagy ez így felejtős?

2014. jún. 2. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2014. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neki is megleszel..
2014. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem ÍGY felejtős.
2014. jún. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 dolog:


Amire nagy az esély:


Most bizonyára valamennyire könnyűvérűnek gondol, ezért lehetséges h neki is csak szexre kellenél.


Amire kicsi: Neki is megtetszettél és pár héten belül összejöttök, és olyan 'Igazi' szerelem lesz.


Bocsi h ha most leromboltam vmit benned, de sajnos így van, fiús felfogással nem nagyon tudom veled megértetni h mire is kellesz neki, pontosabban az se kizárt h tényleg megszeretett, de ha a helyébe képzelem magam. És gondolom sok más fiú is:


Barátom mondta milyen csaj, miket csináltak, én is kipróbálnám pár alkalomra...


Jó furán hangzik, de tényleg ez van. Aztán lehet h közben megszeretitek egymást... kitudja?


Amit csinálnék a helyedben (pl. saját magam ellen):


Legyél óvatós, azt megtudod különböztetni h szexre kellesz-e neki (célozgat a szexre, az ismertség legelején már el akar jutni oda minél hamarabb).


Sok Sikert! :D :)

2014. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!