Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tetszem a fiúnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a fiúnak?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú az osztályomban aki csomót nézett. Lett barátom, ennek ellenére olyat írt facebookon, hogy imád, meg becézgetett, meg közölte, hogy ha megyek egy buliba jön Ő is.

Utána félbe szakadt minden, megtetszett neki egy lány, meg ugye nekeem is ott a barátom. Utána viszont egy hétre nem jött suliba a barátom, és a fiú olyan szinten elkezdett bámulni, meg elkapta a fejét, ha rá néztem.

Utána megint átvlátott bunkóba, nem tudtam kiigazodni rajta, ha hozzá szóltam kb. leharapta a fejem. ZUtána megint kedves lett.

Most voltak programok az osztállyal, és volt, hogy csomót nézett, meg megbökött, mosolygott, aztán meg megint átváltott, és észre se vett.

Én ezt nem értem.

Most is "like-olta" facebookon a profilképem, egyből rám írt, aztán közölte, hogy aludnia kell, ennek ellenére most is fent van....magyarul "lerázott".

Most egyszerűen csak utál, vagy mi a baja?


2014. jún. 3. 00:50
 1/4 Davpro ***** válasza:
Nem utál, inkább tetszel neki, sőt akár kedvel is, csak határozatlanul kezeli a helyzetet, inkább azt várja, hogy te lépj felé olyan értelemben, hogy biztos lehessen benne neked is tetszik ő. Ez sok srácnak, férfinek fontos hogy a nő egyértelmű jelet küldjön és csak akkor kezdeményeznek komolyabban, persze sokan kezdeményeznek enélkül is simán, de nála valószínű ez a helyzet az alapján amit leírtál
2014. jún. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Pedig Ő eléggé az a belevaló, bunkó srác, a tipikus rossz fiú, aki sok mindent megélt, mégis becsületes.

Amikor a másik lány tetszett neki azzal simán flörtölt.

Ezért nem értem, hogy mi van.

Viszont erre amit írtál, nem is gondoltam, köszönöm!

2014. jún. 3. 01:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen bejössz neki. De eléggé hormonalapú az egész, amennyire a szavaidból kiveszem. Azaz nem a fejével gondolkodik, illetve nem nagyon van képben, hogyan is kell ezt csinálni. A bunkóságot sokan használják figyelemfelkeltésre. Valamiért úgy gondolják, hogy ez a férfias, és vannak lányok, akiknek ez be is jön. Szóval csak ennyi a baja.
2014. jún. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"nekem is ott a barátom" - emiatt viselkedett így, mert szeret és annál nincs rosszabb amikor szeretnek vkit, akit nem kaphat meg :) és relatív a bunkó stílus ...
2014. jún. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!