Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte minden kapcsolatomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte minden kapcsolatomat ugyanúgy rontom el. Úgy szoktak szakítani, hogy "te vagy a legodaadóbb lány, akit ismerek, de valami hiányzik". Próbálok, de nem tudok kibújni a bőrömből. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, mit lehet erre válaszolni: legyek elérhetetlenebb. Az elején lángolnak, lelkesek, rajonganak értem, szóval nem az, hogy csúnya vagyok vagy nem tekintenek rám nőként. Én lassan olvadok, elég nehéz "megkapni", addig minden rendben is van, aztán utána 2-3 hónap múlva megijednek, mert akkor már szerelmes vagyok.

Nem tudom, mit rontok el ENNYIRE. Nálam ezerszer rondább és hülyébb nők mellett is kitartanak. :((((((


2014. jún. 3. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
sablon duma de szerintem nem jött még el az igazi ,ha van kedved irj beszélgethetünk erröl
2014. jún. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Megmondanád, hogy hány éves vagy? És milyen idős fiúkkal, férfiakkal próbálkozol?
2014. jún. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért mert csak szexet akarnak, nem akarnak elköteleződni. Ha megkaptak utána már nem vagy számukra olyan érdekes.

Sajnos néha nehéz kiszűrni ki az aki nem azért közeledik de utólag mindig rájössz majd.. A duma meg sima sablon szöveg ezt nem kell elemezgesd, annyit jelent amit tőled várt azt megkapta és most tovább áll másokra vadászni.

Nehéz olyat találni aki nem ezt szeretné és komolyan szeret. Kívánom hogy találd meg, minnél hamarabb, hogy megnyugodhass:)

Hány éves vagy egyébként? Hány évesek a fiúk akikkel ismerkedni szoktál?

2014. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hányan dobtak emiatt?
2014. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem vagyok már fiatal, harmincon felül vagyok, az a "lány" nem is annyira találó, inkább "nő" már. :(

Három ilyen kapcsolatom volt eddig, és lehetett volna több is, csak ott előre éreztem, hogy ez lenne.

Nem tudom, ezek tényleg kalandnak indulnak-e részükről, vagy csak bennem van valami, ami elriasztja őket.

2014. jún. 3. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!