Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki kapcsolatban él, és folyton posztol facebookra a párjának idézetet, zenét, képet stb? Elmondanátok mi értelme van?

Figyelt kérdés

Van egy pár és a női tagja kb két-három naponta képeket rak ki amin smárolnak, szívecske kommentbe, halálos szerelmes idézetet küld a párjának, kirakja "szeretnek érzi magát vele " stb stb.

Most elképzelem ülnek otthon, mire megszólal a csaj, jaj várj előbb kiteszem facebookra,hogy szeretnek érzem magam. wtf??


2014. jún. 3. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, az ilyet utálom.


Én néha rakok ki valamit a barátnőmnek, ha sokáig nem birunk találkozni, akkor egy zenét általában, egy kisi dézettel, de semmi szivecske. Általában ezt is chaten küldöm neki, de néha jó közszemlére tenni a dolgokat.:)

2014. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
43%

mi néha kiírjuk vagy linkelünk egymásnak valamit (nem állandó jelleggel) szerintem aranyos gesztus és a másik látja sőt mi még otthon vannak ezek a kis öntapadós cetlik egymásnak szoktunk írni aranyos vicces kis üzeneteket (mondjuk a múltkor pont egy péniszt rajzolt nekem :D)


Ezek csak aranyos gesztusok te pedig irigy vagy ha ezzel van időd foglalkozni :)

2014. jún. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. az, mint amikor a saját falára rak ki valamit.

Mondjuk tetszik neki egy idézet, vagy zene. Szeretné megosztani az ismerőseivel is, mert gondolja, hogy nekik is tetszene. De mivel valami szerelmes szöveg van benne, leginkább mégis a párjának címzi, ezért nem a saját falán rakja ki, hanem az övén.

Én legalábbis ilyen logikát tudok benne látni.

2014. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Gusztustalan és rohadtul nevetséges .Szeretem a csípős gulyáslevest,pedig az egy igazi szerelem!
2014. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán posztolok facebook-ra, az utolsóm decemberben volt (képváltás) azelőtt meg két éve. :D A páromnak néha (2 havonta) küldök valamit, de azok rendszerint valami f**szságok xD :D
2014. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én olyat ismerek, aki akárhányszor összejön egy pasival, pár hétig ilyen olyan szerelmes, akkor szerelmes üzeneteket tesz ki, így úgy imádlak meg hasonlók...


Amikor meg pár hét múlva menetrend szerint szakítás van, akkor meg minden pasi szemét, szinglinek lenni a legjobb, és a remélem nekem is lesz társam típusú posztok váltakoznak.


Nagyon szánalmas...


Akiknek komoly kapcsolatuk van azok is szoktak posztolni, képeket feltölteni, ömlengeni:) de nem állandó jelleggel minden nap.

2014. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akikről én beszélek azok mindketten 3 éves kapcsolaton vannak túl,egy hét múlva összejöttek és kb 1-2 hét múlva ellepték a face-t főleg a csaj részéről,mintha ezzel bizonygatná,hogy a pasi az övé,szerelmesek,tudja meg a világ... szerintem gáz,mert mindkettőjüket ismerem,a volt párjukat is . a csaj amikor a volt párjával volt még szakítás előtt is hős szerelmes idézeteket posztolt...na mindegy csak furcsa
2014. jún. 3. 23:19
 8/8 anonim ***** válasza:

kis figyelmesség, megmutatás a világnak, stb :)


a két-három naponta posztolás sok... de havonta vagy kéthavonta 1x én örülnék neki :D

2014. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!