Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem bízom a barátomban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem bízom a barátomban, nem érdemes vele maradnom?

Figyelt kérdés
26 évesek vagyunk. Megtudtam, hogy olyan lánynak kezdett el írogatni gyakrabban, néha kicsit flörtölve, akivel pár éve egyszer találkozott. Találkozni nem tudnának, mert nagyon messze lakik a lány, viszont gondolom nem erőlködne a kapcsolattartásért, ha nem tetszene neki.. Ő nem tudja, hogy én ezt tudom. Túlreagálom vagy lépjek valamit?
2014. jún. 3. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem adott rá okot minek féltékenykedsz? Bizalom nélkül az egészet megette a fene. Túlreagálod.
2014. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az ok, amit előbb leírtam, hogy hirtelen nagyon érdeklődő lett a lánnyal kapcsolatban. Magamból kiindulva, én nem kezdenék el írogatni egy pasinak, akivel néhány éve találkoztam egy alkalommal.
2014. jún. 3. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt csinálom a barátommal, hogy másoknak írogatok... Szemét dolog, de egyébként szeretem őt, csak van ami hiányzik...és szerintem én azért.
2014. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mi hiányzik? Nem vagy szerelmes?
2014. jún. 3. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék benne megbízni. Ha velem van együtt, akkor én legyek az egyetlen. Még akkor se írogasson másnak, ha esély sincs a találkozóra, vagy hiányzik valami a kapcsolatunkból. Azt akkor mondja a szemembe, végülis ettől kapcsolat...
2014. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!