Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a nyálaskodás mindig?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a nyálaskodás mindig? Vagy csak én vagyok fiús?

Figyelt kérdés

Állandóan azt látom, hogy mindenki megünnepli az összes napot amit együtt vannak, egy hónap, két hónap, egy hét, két hét, stb. Minek? Ennyire nagy kihívás? Mert én pl. azt ünneplem, ha megvan a diplomám, lerakom a jogsit(stb.), mivel az kihívás és teperni kell. Egy kapcsolatnak az a lényege, hogy nem szenvedés az együttlét, nem? Én soha nem ünneplem, és a barátom sem ragaszkodik hozzá, szerencsére. Elmondjuk hogy na, eltelt 2 év, és még bírjuk egymás mellett. Klassz. És kb. ennyi.

A másik, hogy ez az állandó romantikázás, közös kép lassan a wc-n ülésről is. Minek erőltessek valamit a páromra, ha nem akarja? Mert az romantikus ha elmegyünk egy virágoskertbe, de ha allergiás akkor hagyjam megfulladni, mert húderomantikus?:D

Mi nagyon ritkán csinálunk közös képet, számunkra többet jelent ha egy élményt ki tudunk maximálisan élvezni, nem kell közös képekkel bajlódni.

De mi is "romantikusak" vagyunk, mert mondjuk összebújva alszunk, de hát ez magától jön.

Lehet, értelmetlen kérdés, de velem van a baj?:D

22N


2014. jún. 3. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem te egy idióta vagy.


20/F

2014. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
10 éve élünk együtt azt se tudom hogy hivják
2014. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nincs veled baj.

Én is ilyen vagyok, néha kell 1-1 közös kép, hogy ne csak a fejemben legyen meg egy jó élmény emléke, hanem képen is, de én sem szeretem hetente megünnepelni, hogy együtt vagyunk. Szeretem őt, és ezt nem úgy fejezem ki, hogy hetente kirakok egy új képet facebookra, sőt az állapotomnál sincs kint az, hogy kapcsolatban vagyunk. Ehelyett inkább meglepem pl. egy finom vacsival, sütivel, vagy kitalálok valami jó kis programot magunknak.

Szerintem ez többet ér, mint az, hogy mindenkinem mutogassam, hogy szeretjük egymást. :)

Aztán persze lehet, hogy én is "fiús" vagyok.

20L

2014. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
álomnő! :)
2014. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#2:,DDDDDDDDDDDD


ja amúgy én sem értem... mi még csak nem is megyünk kézen fogva mert "elcsépelt". teljesen egyet értek:) (az évforduló mondjuk nem túlzás, szerintem, de ez az én véleményem)

2014. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Fú ne is mondd. Én srácként vagyok így. Sosem szeretem az ilyen kényszerszelfi képeket. Persze egy-egy program alkalmával ha van barátnőm, akkor szívesen készítek egy kötös képet emlékbe, de nem azért, hogy a neten landoljon mindig azon a nyamvadt facebookon. :) Max csak éves évfordulót szeretek tartani, akkor is egy közös hambizás, vagy pizzázás, séta. Ennyi.

A másik, amitől egyenesen agyfä$zt kapok, az a közös facebook fiók. Igen, lehetőleg közös szaros wc papírt is használjanak nagy wczés után. -.-

2014. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a helyes, nem az, amit ma "normálisnak" mondanak.

Irigylem a párod. Egy nő, aki gondolkodik is.


A legviccesebb, mikor x hónapos "ÉVfordulót"(!) ünnepelnek.

2014. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Hu az ilyen nekem is túl nyálas, mikor látom hogy egy pár állandóan töltik fel az új képeket egy az interneten irnak egymasnak, hogy így megy úgy szeretlek.

Persze szép hogy együtt vannak de könyörgöm mi közöm van nekem ehhez vagy bárki másnak??

2014. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Érdekes, én nem látok ilyesmit az ismerőseim körében. Hó-és napfordulót max. elvetemült tinédzserek ünnepelnek, nem hinném, hogy ez általános.

Évfordulókon romantikázni meg nem bűn, nem is nyálas önmagában, és egy jó kapcsolat fenntartása igen is "teljesítmény", főleg sok év után. A jogsit csak egyszer szerzed meg, a közös boldogságért meg életetek végéig minden egyes nap tennetek kell.

A közös kép készítése nem nyálas dolog vagy túlzás, mi is minden kiránduláson/családi alkalmon készítünk egyet-egyet, mert az emlék, jó lesz évek múlva visszanézni magunkat az albumokban. Nyilván ezeket a képeket nem posztoljuk ki óránként facebook-ra, szívecskék társaságában, az valóban gáz lenne.

2014. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

Mi egyáltalán nem tartjuk meg az évfordulókat. Két és fél éve együtt vagyunk de még egy közös képünk sincs. Minden szabadidõnket együtt töltjük és nagyon szeretjük egymást. :)


19/L

2014. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!