Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem egy csajjal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy csajjal, de van pasim és szeretem, akkor leszbikus vagyok? Szerintetek a pasim belemenne egy hármasba? 7 hónapja vagyunk együtt a pasimmal.

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
1 pasinak az álma az édeshármas.. 2 nő, 1 pasi felállásban.. Biztos bele menne..
2014. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Egyáltalán nem vagy ettől leszbikus, max kíváncsi. Persze ha tetszett a dolog és a továbbiakban is szeretnél lánnyal lenni, akkor már el lehet gondolkozni.

A barátod szerintem egész biztos odáig lesz a hármastól ;D Az enyémnek is tetszett, mikor felvetettem neki :)

2014. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Biszex vagy, nem leszbikus. A pasid meg biztos örülni fog. Hány éves vagy?
2014. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
19.
2014. jún. 3. 15:31
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi idősen kérdés, hogy leszbikus vagy-e? :D Na de tényleg, nem kell túlaggódni, valószínűleg tetszeni fog a pasidnak a hármas lehetősége, úgyhogy kezdhetsz szurkolni, hogy a csajnak is bejöjjön a pasid.
2014. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
A világ szégyene a gyakorikérdések.hu, ilyen kérdéseket nem törölnek. Persze, az lesz a divat, hogy két anyja és egy apja legyen a gyereknek, ez a trendi, ezt kell majd mindenkinek követnie, aki nem akar lemaradni gyorsuló tempójú világunktól. Édeshármas, az, persze!
2014. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hat a csajjal, akivel voltam haza ment, nem idevalósi, ugyhogy a szerepet egyenlőre nincs ki betöltse....de szégyellem a pasimnak feltenni a kérdést.
2014. jún. 3. 15:38
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az offért.

Kedves 6-os! Aztán azzal kinek árt a kérdező, ha egyszer-kétszer kipróbálja a saját nemével is?! Inkább ezzel vezesse le a feszkót, mint hogy embert öljön mondjuk...

Kérdező, te meg ne szégyellj ilyet megkérdezni, a párod biztos örülni fog. Ha meg esetleg mégsem, akkor sincs semmi baj, max annyi, hogy most erről te is lecsúsztál. De azt meg neked kell tudni, hogy a párod hogyan viszonyul az ilyenekhez. Ha tudod, hogy nagyon ellenzi az ilyesmit, akkor inkább ne kérdezd meg.

2014. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Azért nem kellett volna megcsalni.
2014. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Mivel lefeküdtél egy csajjal van benned leszbikus hajlam, ha teljesen nem is vagy az....(biszex)


De nem ez a legnagyobb probléma, hanem hogy gerinctelen vagy amiért megcsaltad a pasid. És nem szereted. Ha szeretnéd, nem csaltad volna meg.

2014. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!