Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lany baratom, de csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany baratom, de csak baratok vagyunk semmi tobb, hogy keruljem el a baratzonat hogy tobb is legyen koztunk, miket kene tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
elkerülni nem tudod: mert már benne vagy.
2014. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nők esetében bármikor bármiből lehet bármi, ez az alapszabály... :-)


Ergó, lepd meg ha névnapja van egy bonbonnal...

Hívd el moziba...

Fogd meg a kezét...

Öleld át...


...aztán ha pofont kapsz, akkor nagy esélyed van... ...ha nem, akkor is... :-)

2014. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Nekem 1 év kemény munka volt, hogy sikerült többet is kihoznom belőle, mint barátság.
2014. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de egyszer barat kell legyek vele,utanna lehet csak valami koztunk.
2014. jún. 3. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd akkor a barátkozást, ha rohadtul nem az a célod. Ezzel a lányt is átvernéd. És nem, nem törvényszerű, hogy barátkozásból lesz a kapcsolat. Ha eddig nem mutatta jelét annak, hogy tetszenél neki, lehet, egyszerűen nem jössz be, akkor sem, ha fejenállsz. Te semmit nem tehetsz, max. megmondod neki, hogy XY, én többet szeretnék barátságnál...
2014. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te már benne vagy, hagyd a vergődést.
2014. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!