Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha fiúk társaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha fiúk társaságában "vihogok"?

Figyelt kérdés

Van barátom, ennek ellenére, ha idegen fiúk társaságába kerülök, annyira zavarba jövök, hogy kifordulok önmagamból.

Ma egy fiúval beszélgettem, és minden második mondatomban vihogtam, mint a kis tini lányok...hát majdnem elsüllyedtem szégyenemben, akárhogy próbáltam befolyásolni, nem ment, oylan érzésem volt, mintha szétfeszítene az energia, és vihognom kellett.

Ugyan ez van amikor kínos helyzetbe kerülök(akkor is nevetnem kell).

Ez nem az első eset. Ha idegen srác vana környezetemben elkezdek hangosan beszélni és vihogni. Hiába nem akarom csinálni, egyszerűen nem veszem észre....Mi a megoldás?

A barátom előtt csak kezdetben voltam ilyen, szerencsére vele már nem....


2014. jún. 3. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Önkontroll.
2014. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A barátodat már megszoktad...


Apám mondása jut eszembe erről:

"A nők akkor mernek fingani, ha már megszokták a környezetet, amiben vannak." :-)


Így vezeted le a stresszt... ...sok ember pl cigizik, ha ideges...

2014. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!