Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hülyeség?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és másfél éve vagyok együtt a párommal (23 éves). Ő volt az első komoly férfi az életemben. Az összeköltözést és a babát tervezzük! Nekem ő az igazi! Sokan mondják nekem hogy még fiatal vagyok hozzá meg éljem ki magam. De én vele élek igazán, és mindketten úgy vagyunk vele, hogy ha lesz babánk akkor is ugyanúgy élni fogjuk az életünket csak mér 3an leszünk. Véleményeket szeretnék kérni!( a szülők támogatnak minket)
2014. jún. 3. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtatok múlik, ne foglalkozzatok más véleményével!
2014. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem hülyeség.

De szerintem a babával mindenképp várjátok meg, hogy összeköltöztök, együtt éltek 2-3 évet, és ha akkor is megy a dolog, akkor vállaljatok gyermeket. Mert az egy nagyon komoly döntés, egy életet adtok egy embernek, ne rontsátok el. Ha mégsem jöttök ki, mert hiszen lakva ismerszik meg az ember, akkor a kisgyereketekkel nem tudtok mit csinálni. Őt vissza már nem lehet "csinálni", ő maradni fog, és nektek, mint szülőknek, minél jobb életet kell teremteni a gyermeknek. Az pedig csonka családban nem megy.

Szóval ne mondjatok le róla, mert nem hülyeség, ha valóban komolyan gondoljátok egymással a dolgot. De pár évet húzzatok le egy közös otthonban, hogy valóban menni fog-e a közös élet. :) Sok sikert!

2014. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit szeretnétek.
2014. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat! Az összeköltözést már tudjuk hogy működik, mert bár nem lakunk együtt mindennap együtt alszunk, minden nap együtt vagyunk, gondoskodunk egymásról, szinte csak akkor vagyunk külön ha valamelyikünk szórakozik, de utána is a másikhoz megyünk aludni illetve a munka és a suli ideje alatt.! :)
2014. jún. 3. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:

nem hülyeség és nem kell mindig másokra hallgatni

költözzetek össze ha már úgy érzitek itt az ideje, de szerintem a gyerekkel még várni kéne, mert az már tényleg komoly dolog

2014. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, de én azért azt tanácsolnám, a babával várjatok még néhány évet. Főleg ha még tanultok is, ha nincs még állandó munkátok. Még fiatalok vagytok, nem késtetek le a gyerekvállalásról. Az összeköltözés is komoly döntés, de a baba pláne! Úgy csináljátok, ahogy akarjátok, de év várnék még a babával.
2014. jún. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség!A gyerekkel sem kell olyan rettentő sokat várni maximum 3-4 évet,bár a gyerekvállalást inkább házasság utánra hagynám.(Akkor is ha napjainkban,sajnos ,,nem divat'' a házasság)
2014. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!