Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy mi juttat el egy kapcsolatot erre a szintre. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ma ahogy egy boltban toporogtam, láttam egy párt (olyan 30 évesek lehettek), és hát számomra elég furcsán viselkedtek.


A férfi megkérdezte hogy:

"mi kell még szivem?"


Erre a nő ezt felelte erélyes hangon szinte már rákiabálta:

"maradj már csöndbe, most ne zavarjál"


Félő hogy én otthagytam volna a boltban a pasi helyében.


Ekkora ma a papucsság hogy egy boltban leugat a párod? Sok hasonló felületes kapcsolatot látok sajnos, nem értem az embereket! :(


2014. jún. 3. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen Úrnőre lenne szükségem... :-)
2014. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Néha minden ember kiakadhat... de én se értem, hogy miért nem áll ki a másik fél magáért. Ugyan már, rossz napja van valakinek, vagy nincs... gondolkozzon el, hogy kivel hogy beszél.

Vagy gondoljon bele mit ad neki az illető, és hogy mit veszítene, ha nem lenne.

2014. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk mi van a háttérben. Lehet a férje már fel--szta a parkolóban valamivel és jogos volt a nő kiakadása. Ne egy momentumból szűrjük le, hogy ki milyen :)
2014. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudok elképzelni olyan szituációt hogy ezt csak úgy odamondják nekem. Még ha előtte volt egy kis nézeteltérésünk se tűrném hogy újra elkezdje, ez nálam nem így működik, ez főben járó bűn egy párkapcsolatban.


Lehet veszekedni de ha utána normálisan állok valakihez ezt nem tűröm el. Tökéletes példa erre anyám a múlthéten:


Hazamentem, beszélgettem vele, megkérdeztem hogy beszélt-e egy bizonyos rokonnal, azt mondta igen. Kérdeztem tőle mit beszéltek (úgy volt hogy lejönnek majd hozzánk, ezt már jó ideje tudtuk), azt mondta semmit. Mondtam neki és hát akkor mikor jön? - és leugatott mert fáradt...


Ott is hagytam, és nem is megyek haza, még meg nem moderálja magát.

2014. jún. 3. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj, kérdező, azt ne mondd, hogy te még soha, senkihez nem szóltál türelmetlenül valamiért.


A kérdésben vázolt házastársi párbeszédből azért nem szűrnék le messzemenő következtetéseket. Így kiragadva a környezetéből, nyilván gáz.


Amúgy meg ha már ennyin így fennakadsz, akkor mit szólnál az emberi kapcsolatok tényleg mélyebb bugyraihoz... Megcsalás, verés, erőszak, kölcsönös vagy egyoldalú terror stb. Még ezeknek is általában csupa látszólag apró, események láncolata adja az okát.


10-15 vagy még több együttlét után meg pláne nem sok kell, hogy valami végleg összetörjön, elromoljon.

2014. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én nem mondtam még senkinek, hogy maradjon csöndben.
2014. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem tudok elképzelni olyan szitut,ahol valaki rákiabál a másikra.Oké, hogy otthon a négy fal között megtörténhet, de nemár mások szeme láttára...


Tegnap a metrón 20percig visított egy kisgyerek a testvérével,mert nem tudtak nyugodtan megülni a metró ülésén,és az anyjuk úgy akarta megnevelni őket, hogy elvette az egyiktől a plüssállatkát...Az meg végig üvöltözött, hogy adja már vissza neki az anyja...

2014. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

5-ös de én a normális kapcsolatról beszéltem.


Mindegy hogy min húzta fel magát mindegy hogy mit beszéltek kint, akkor is normálisan kérdezte meg, nem kellene leugatni.


Minden épp eszű ember otthagyná a bolt közepén a másikat.


Volt már hogy ingerült voltam és leugattam a másikat de rögtön bocsánatot is kértem. Ő pedig nem tett így.

2014. jún. 4. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!