Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők melyik az a test...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aron8 kérdése:

Lányok, nők melyik az a test szőrzet ami zavar/zavarna a párotokon?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:

A mellkasszőrt és a hónaljszőrt nem szeretem.

Továbbá ha lehet, akkor a szerszám is legyen csupasz, szebb látvány, jobbé érzés.

Viszont az arcszőrzetért és a szerelemgyepért odavagyok. :D

2014. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kort is írjatok légyszives
2014. jún. 3. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Mellkas,hónalj
2014. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán a hónaljszőrzet zavarna, a többi nem.

Én szeretem ha egy férfinak a mellkasa szőrös, az olyan férfias, a lába legyen mindenképp az, a pénisze is lehet nyugodtan, de az lehet olyan amilyennek ő kényelmesnek érzi. De nem ragaszkodom ahhoz hogy leborotválja, én szeretem ha érzem, látom, hogy egy igazi férfival vagyok együtt, mert nekem nem kisfiú kell :) 37N

2014. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A farka körül azért nem árt, ha eltünteti, kényelmesebb. A többi nem igazán zavar. Az extrém esetek, mint pl. a hát, derék, vagy a felkar most nem számít, az elég ritka szerencsére.
2014. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel nekem férfi kellett, nem kisfiú, és nem homokos.... ezért a mellkas, hónalj, láb, intim stb szőrzet nem zavar. Még szeretek is játszani vele:)


2 dolog igen: ha a háta szőrös egy pasinak, illetve ha összenőtt a szemöldöke a szemei közt:) bár ez elég ritka:D

2014. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Számomra undorító ha egy fiúnak/férfinek szőrös a háta és a hónalja. A láb és a karszőrzet oké, odalent ahogy kényelmes neki :)
2014. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tőlem aztán lehet chewbacca is, egyedül az arcát borotválja. :D
2014. jún. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!