Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket ez nem zavarna?

Figyelt kérdés

A jelenlegi barátnőm elég sok mindent mesélt a volt barátjáról, még olyat is hogy hogyan szexeltek. Es Meddig csinálták stb..ez eléggé rosszul érintett, mivel volt némi (lelankad) helyzetem vele. Izgulás...igy még érzékenyebben érintett. Ti ecsetelitek a multat a párotokbak?

nem tudom én ilyen mélységben Ennyi infot...hát szerintem nem jó elmesélni.

bennem most pl lejátszódnak azok a gondolatom hogy ők hogy csinálták..stb es rossz.


2014. jún. 3. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
szobd le
2014. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1!

nem a pasi a kérdező??

akkor kit??

2014. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ja a válasz:

de bár ki lehetne venni belőle ő mit szeret igaz ez elég fura módja

2014. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez engem zavarna, de nem kicsit. Rohadtul nem vagyok kíváncsi az ilyen dolgokra.
2014. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én sose részletezem senkinek sem, hogy hogyan szexeltem az ex-szel. És én sem örülnék, ha a párom elmesélné, hogy kivel, mit, hogyan csinált.

Azt hogy mit szeretek, meg mit nem szeretek enélkül is tudom közölni vagy megmutatni.

2014. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, ez tabu, elhiszem, h rossz neked... Pont azért tabu, amit leírtál, hogy hogy érzed magad.

Lehet h csak azt akarta kommunikálni, ő mit szeret, hogyan szeretné, de ez rossz módszer volt részéről... :/

2014. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm azt se merte nekem sokáig bevallani, hogy volt már barátja, mert kínosnak tartotta. Mondjuk egyszer kérdeztem róla és akkor teljesen őszintén válaszolt minden kérdésre, még arra is, hogy ma is vele lenne, ha nem költözött volna messze, mivel ő nem szeretne távkapcsolatot.
2014. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, kedvelem ezt a lányt nagyon, es egyszerűen Előttem van ahogy amilyen pózban ahol csinálták..aaaa..rossz. Ilyet minek kell elmondani...
2014. jún. 3. 20:48
 9/10 A kérdező kommentje:
Meghogy milyen kemény volt neki..:s pf sose egyetemnék ilyet.
2014. jún. 3. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Szólj neki, hogy ez neked rossz érzés. Ennyi, meg fogja érteni.
2014. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!