Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miként viselkedtél amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként viselkedtél amikor veled szakítottak? Melyik volt a legrosszabb szakításod?

Figyelt kérdés
Sírtál, vagy csak néztél magad elé? Számítottatok rá? :S
2014. jún. 3. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor ott úgy csináltam, mintha nem érdekelt volna, mások előtt is megjátszottam, hogy nem érdekelt, de amikor itthon voltam magamba fordultam, nem volt kedvem semmihez, néha előfordult, hogy meg is könnyeztem az emlékeket. Szerintem egy ilyenre nem lehet számítani.
2014. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igazából csak baráti kapcsolat volt..

Na de igazából elkezdtem utána inni, és füvezni és valahogy másfél hónap alatt átment.

2014. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hosszú vagy rövid távon?

Kiüvöltöttem a torkom, aztán zokogtam az utcán, alkoholista lettem és felvágtam az ereim. Fél év után tudtam elkezdeni talpra állni.

2014. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Közbe csak a hangom csuklott el.Mikor hazaértem földhöz vágtam a tőle kapott ajándékokat,majd bedobtam a kandallóba és elégettem közben pedig slipknot - people shit számot hallgattam és fél percig zokogtam a bátyám vállán.Ez az egy volt eddig.

16/f

2014. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az jó szám, de halgathattad volna a snuffot inkább, az jobban odaillő lett volna :P
2014. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a lehető legrosszabbul viselkedtem az elsőnél.

Csinosan felöltöztem, úgy vártam, erre megjött és elmondta hogy szakít velem. Először néztem magam elé mert nem akartam elhinni amit hallok aztán kitört belőlem a sírás, könyörgés és még bele is csimpaszkodtam hogy ne menjen el :(

Utána nem ettem több hétig semmit csak ittam.

Már bánom hogy így viselkedtem, ma már nem vált ki semmi érzelmet belőlem ha meglátom az utcán.

2014. jún. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!