Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibékültünk de nem mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibékültünk de nem mondja hogy találkozzunk. Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Én vesztem vele össze azért mert elhanyagolt. Mondtam neki hogy most már nem akarok tőle semmit. Ennek ellenére mégis visszakönyörögte magát, megbocsátottam neki mert azt mondta hogy fontos vagyok neki. 1 hetebeszélünk telefonon és facebookon de még sem mondta hogy találkozzunk, pedig azt mondja hiányzom neki.
2014. jún. 4. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nálam is, azt mondta megváltozik 1 hónap múlva végleg szakítottunk, mert semmi se változott.
2014. jún. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem értem hogy miért nem mondta hogy találkozzunk ha már annyira kiakart velem békülni.
2014. jún. 4. 08:33
 3/10 Andrea Henrietta ***** válasza:
A te reakciódra kíváncsi, látni akarja hogy te nem hiányolod e. szerintem azt várja hogy te hívd. Ő visszakönyörögte magát, megmentette a kapcsolatot, és szerintem kíváncsi hogy ezt te is szeretnéd, vagy csak megsajnáltad és csak azért békültetek ki.
2014. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor beszéljek neki én a találkozóról?
2014. jún. 4. 08:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig én kértem hogy találkozzunk, vagy beszéljünk. Sose tett volna érte semmit.

1-es voltam

2014. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig mindig ő kérte a találkozókat.
2014. jún. 4. 08:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Én a lány vagyok.
2014. jún. 4. 08:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy lány vagy nyugodtan kezdeményezhetsz, nincs törvénybe iktatva, hogy mindig a férfinak kéne. Lehet, hogy azért is nem mer veled találkozni, mert nem tudja te mit szeretnél.
2014. jún. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Korotok?
2014. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én 19 ő 24.
2014. jún. 4. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!