Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki meghallgatná a sztorimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meghallgatná a sztorimat?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, ha magára ismerne az az ember:) Irjatok és üzenetben leirom.
2014. jún. 4. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Írhatod.
2014. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha meghallgatni nem is , de szívesen elolvasom ha megírod :D
2014. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Irhatod .
2014. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Írhatod
2014. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ide is.
2014. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
engem érdekel, amúgy csak leírni szeretnéd, hogy kiadd magadból, vagy véleményt is szeretnél róla kapni? csakhogy tudjam válaszoljak e :)
2014. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Annyira örülök, hogy irtál!:)

Szóval remélem, hogy nem fogsz egy hülye gyereknek nézni, ha elolvasod a sztorit

Én szerelmes lettem egy olyan lányba akinek már 2 éves kapcsolata van. Sokat beszéltem vele:) Átlagos dolgokról suli és stb. És Annyira jóba lettem vele,hogy csókolóztunk, de persze tudtunk mind a ketten, hogy hibásak vagyunk. Eltelt fél év amikor újra csókolóztam vele, de közben párszor összekaptam vele, de mindig kibékültünk. Aztán elmondta, hogy szerelmes belém és nem tudja, hogy mi legyen, mert állitólag a mostani barátja nem akarja, hogy szakitsanak vagy ilyesmi. Nem tudta a gyerek, de rájött, mert kitudódott és a lány engem hibáztatott, de tudom, hogy hibás voltam, mert elmondtam egy srácnak aki elmondta mindenkinek. Szóval 2 hónapig nem beszéltünk és most újra beszélünk. Mondta, hogy hiányoztam neki és sokat gondol rám, de nem mer semmi olyat sem irni sem csinálni, mert fél, hogy más is megtudja. Elmondtam neki, hogy sajnálom nagyon. Nem merem neki mondani, hogy szeretem, mert félek, hogy újra csak barátok leszünk.. Te mit tennél a helyemben? Azt szeretném elérni, hogy a mostani barátját hagyja el és hozzám jöjjön. Egyébként azt mondta, hogy megbizik bennem és tudja, hogy megtudok változni. Előre is köszi a válaszod!:)

2014. jún. 4. 12:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem ide akartad. De most komolyan, ki az aki ennyiből magára ismer? :)
2014. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezt küldtem mindenkinek el:) És valahogy sok idő mindenkinek elküldeni..
2014. jún. 4. 12:24
 10/10 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy megéri tökre tenni annak a lánynak a kapcsolatát azért hogy te boldog legyél! később talán mind2-en bűntudatot éreztek majd emiatt vagy mindennél boldogabbak lesztek, én a helyedben komolyan elbeszélgetnék a lánnyal a szándékairól és a terveiről, és magamban is eldönteném mit akarok és utána döntenék!

#6-os voltam

2014. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!