Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még ennek az egésznek esélye?

Figyelt kérdés
Fhu hol is kezdjem? elég bonyolult ez az egész. van egy fiú akit nagyon szeretek állítólag ő is szeret engem! sok dolgon mentünk keresztül. nem egyszer jártunk,volt mikkor megcsalt meg ilyenek!:(( de mindig megbocsátottam neki. aztán volt amikor nagyon össze vesztünk és pár hónapig nem is beszéltünk.de végül megint össze jöttünk. de sajnos már megint szakítottunk mert egy kis köcsög volt!!! az irjon üzit aki kiváncsi h mis is történt
2014. jún. 4. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
14 évesen mi az a sok minden amin keresztülmentetek?
2014. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok rá kíváncsi.:( Majd felnősz és rájössz, hogy kit kell szeretni... Ha lenne önbecsülésed, már rég elküldted volna a halál f..zára. Ez nem kapcsolat, nincs semmi értéke.
2014. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát.. lehet h igazad van!
2014. jún. 4. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nem sok értelme van annak, hogy állandóan szakítotok.
2014. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!