Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenykedni? Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenykedni? Elég gyanus .

Figyelt kérdés

a barátommal 9 hónapja vagyunk együtt. van egy 18 éves bátyja, Roland és annak van egy 14 éves barátnõje (Klau) (2 éve vannak együtt(

Klaunak most lesz a ballagása, a barátomat meghívta,de engem nem. toöbbször is mondta már nekem, hogy mekkora mázlista vagyok , hogy a Mátéval vagyok. amikor a Rolandnál van, akkor is sokszor keresi Máté társaságát , sõt...van olyan, hogy képeket/vidiket mutogat neki. akkor is , ha ott vagyok mellette. nem zavartatja magát.


2014. jún. 4. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Húha, barátok nem lehetnek?
2014. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
barátok, de téged lehet, hogy nem bír:/
2014. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Provokál téged. Versenyez. Így akar föléd kerekedni, hogy téged lealáz. Buta ku rva lehet.
2014. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs rá okod, ha bízol a barátodban. A csaj csak próbálkozik. Inkább a barátodat figyeld, az ő reakcióit.
2014. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha jól sejtem, te barátoddal vagy együtt, nem ezzel a lánnyal... akkor ne foglalkozz vele
2014. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!