Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy 30 körül már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy 30 körül már minden normális férfi foglalt? Vagy a közeljövőben terveznek eljegyzést vagy már házasos és családjuk van?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 19:14
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
nem igaz én szabad vagyok mint a madár
2014. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
csak gondolj bele, van egy jó cipő, azt nem viszik el a boltból? dehogynem, 30-as palik is így vannak, nem vakok a nők
2014. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:

Nem igaz.


Több a férfi, mint a nő.


Nagyon kevés az olyan nő, aki nem foglalt.

2014. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:

Dehogy is.

Nekem nagyon sok férfi ismerősöm van 27-35 év között akiknek nincs komoly kapcsolatuk. És nem azért nincs mert defektesek lennének. Egyszerűen nem jön össze.


Nem is jöhet össze mindig mindenkinek.

2014. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Egy barátnőm mondta, hogy feladja a párkeresést, mert az a férfi aki 30-as évei elején még nem állapodott meg és nem foglalta le egy másik nő azzal valami probléma lehet. :D Írnátok példákat, hogy hogyan lehetséges mégis az ellenkezője?
2014. jún. 4. 19:19
 7/48 anonim ***** válasza:

A fenéket van így.


Valójában több a nő de ez leginkább 50 felett érezhető.

2014. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem tudom, hogy ti melyik bolygón éltek??? Mert itt a Föld nevű Bolygónkon, nagyon sok az egyedülálló pasi ebben a kórban.

És nem csak az ő hibájukból nem lett még komoly kapcsolatuk.

Ugyanezért a nőket is lehetne hibáztatni.

2014. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
De ha nem azért egyedülállóak mert problémásak, akkor miért nem foglaltak még?
2014. jún. 4. 19:23
 10/48 anonim ***** válasza:
85%

Szóval ha nem talál pasit az a baj de ha talál pasit azt elutasítja mert biztos baj van vele..


A női hülyeség végtelen.

2014. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!