Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem bírom már.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem bírom már.

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel màr 2hónapja nem beszélünk,de előtte hàt együtt voltunk vagy mi.. és màr túl léptem rajta,de most meg elkezdtem vele àlmodni..komolyan màr szinte minden éjjel és megint kezdek vissza zuhanni abba az àllapotba. Nem is gondoltam rà sokat..meg semmi az elmúlt időbe és most meg megint hiànyzik...
2014. jún. 4. 19:16
 1/2 anonim válasza:
keress valakit/valamit ami eltereli a figyelmed és mielőtt elalszol fantáziálj másokkal(nem szexuális fantáziára gondolok).
2014. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csak szex és más semmi. Hidd el jó lesz én is voltam már így. :)
2014. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!