Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 évesen meglehet találni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mago03 kérdése:

16 évesen meglehet találni az "igazit"?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. 2 éve össze jöttem egy lánnyal, 1 évig jártunk és szakítottunk,tavaly nyáron össze jöttünk kb egy hétig jártunk. A csaj meg mondta h felejtsem el mi már soha többet nem leszünk együtt. Azóta is róla álmodok (szó szerint is) folyton rá gondolok...

Mit tegyek? EL kéne felejtenem?



#Komoly szerelem
2014. jún. 4. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2014. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meglehet!Én is annyi idősen találtam meg.Bár már eltelt 10 év, még mindig úgy tekintek rá,mint életem legnagyobb szerelmére...(sajnos kevés ideig voltunk együtt)
2014. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, elméleti lehetőség megvan rá, de roppant-roppant ritka. 99,9% hiába érzi úgy most, felnőtt korában csak mosolyog ha rágondol.

Szóval lehetséges, de igen pirinyó az esély rá :)

2014. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megtaláltam 17 évesen.
2014. jún. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors,és normális válaszaitokat.

Szerintetek mit csináljak, felejtsem el, vagy meg próbáljam vissza szerezni, és el mondani neki mindent amit érzek iránta?

Vagy inkább CSAK baráti kapcsolatban legyek vele? (Nem hiszem h eltudnám felejteni...)

2014. jún. 6. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!