Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki egy pasitól névnapjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egy pasitól névnapjára kap egy melltartó szettet az egy k*r*a? A saját anyám mondta! Úgy érzem jogtalanul, ettől még nem vagyok az! Nem én kértem.

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 19:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem nem az. Hány éves vagy? Lehet csak azzal van a baja nem?
2014. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok! Szerintem az a baja hogy nem ő kapta! Kicsit idősebb a pasi, 30 felett van, "majdnem illene hozzá is" Na meg gondolom az hogy triumph és huszonezer forint.
2014. jún. 4. 19:51
 3/18 A kérdező kommentje:
Nagyon megbántott! Én elmondtam neki és ezzel vissza élt! El is titkolhattam volna, de nem tettem!
2014. jún. 4. 19:52
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Megmondanám anyámnak, hogy most szúrta el azt, hogy barátok is legyünk.
2014. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Ha 22 éves vagy, akkor meg pláne! Azt hittem tizenéves vagy. Szerintem féltékeny. Nem értettem sosem az ilyen embereket.
2014. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Természetesen anyád hülyeséget beszélt. Valószínűleg nagyon maradi, régebben gondolkodtak így a prúdebb emberek. Szerintem ne foglalkozz annyira ezzel a dologgal, de a helyedben nem mondanám el neki az intimebb dolgaimat. Láthatóan nem a mai kor szerint gondolkodik.
2014. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Az én nevelőanyám is irígyelte a boldogságomat a párommal mindig. Igen, irígy rád, hogy ő sosem kapott egy szép melltartót, vagy ilyesmit apukádtól. Azt látja, hogy te virágkorodat éred, ő meg leáldozóban van. Sajnos vannak, akik rosszul reagálnak erre.
2014. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%
nyomjatok egy édes hármast akkor lehet hogy a mami is fog kapni melltartó szettet
2014. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%

Már álljon már meg a menet!


Van, amit NEM ILLIK elfogadni BÁRKITŐL!

És ez a harmincas pasi, ha jól értem SE nem a szeretőd, se nem a párod, így a mamának nagyon is igaza van!

Normális értékrenddel rendelkező nő nem fogad el ilyen ajándékot egy "hódolótól"!

2014. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Hát.. most ha gonoszkodni akarnék, akkor azt írnám, hogy én virágot és könyveket szoktam kapni, nem fehérneműt... szóval azért valamit elmond ez is a kapcsolatotok minőségéről.
2014. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!