Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem őt. Kibékültem vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem őt. Kibékültem vele de ugyanazokat a rossz dolgokat csinálja mint eddig. Most sem keres naponta többször. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy megváltozik eddig még se tette. Amikor megszakítottam vele a kapcsolatot többször is írt hogy beszéljek vele. Beszéltem vele és kibékültünk. De ugyanúgy elhanyagol mint eddig mert a kibékülés óta nem is kért találkozót csak telón beszéltünk. Ennek már egy hete hogy kibékültünk. Én vagyok a lány.
2014. jún. 4. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, hogy játszóházba nem akart-e még elvinni?!
2014. jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy vagy normális lesz vagy hagyjátok az egèszet. Ha tesz akkor szeret, ha nem akkor már csak megszokás
2014. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 hónapig jártunk. De annyira mondta hogy fontos vagyok neki hogy kibékültem vele.
2014. jún. 4. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vesz komolyan. Mit vársz tőle? Ilyenkor mèg dúlnia kène a szerelemnek :)
2014. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:

"Most sem keres naponta többször. "

ez tényleg alapkövetelmény?

2014. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát azért az sem teljesen normális, hogy napi többszöri keresést vársz el.

Viszont akkor szakíts végleg, ha nem változott a kérésed ellenére, és keress olat, aki teljesen megfelel neked ( ha talalsz)

2014. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most olvasom.. 1... Azaz 1 hónap?

Ilyenkor még gondolkodtam azon, hogy akkor ez mst mennyire komoly kapcsolat..

Jájjj

Persze valahol el kell kezdeni.. De egy hónapon belül hogy lehet szakítani és ki is békülni?

2014. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!