Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ilyen idézetet?

Figyelt kérdés
Finoman célzó idézetet szeretnék a volt párom nőjének, hogy ne legyen annyira magabiztos, mert egyáltalán nem úgy vannak a dolgok kettejük között, ahogy azt ő gondolja...
2014. jún. 4. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
a kocka el van vetve , amugy aki ilyen idézetekkel bróbál egyedinek és műveltnek mutatkozni az mindig vagy egy bunkó, vagy egy tudatlan idióta, azt hiszi a sok facebook maki hogy ettől ő mennyire is intellektuális , pedig épp ellenkezőleg, na mindegy, ennyi én voltam, egy költő :D
2014. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem minden arany, ami fénylik.

Szarból nem lehet várat építeni... nem tudok mást, így amúgy is nehéz, hogy nem tudunk többet erről :D Te tudod, melyik illik legjobban a szitura.

2014. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Zenét tudok ajánlani:

Three Days Grace - Last To Know

2014. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Idézet helyett megkérdezhetem tőled, hogy miért érzed úgy, hogy bármi módon bele kéne avatkoznod kettőjük magánéletébe?
2014. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Google a barátod :)
2014. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!