Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg létezhet olyan nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezhet olyan nő, akit nem zavar hogy egy pasi határozatlan, félénk?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon félénk határozatlan kicsit tutyi mutyi pasi vagyok, eddig egy nőnek se kellettem, pont emiatt. Fél éve megismerkedtem egy lánnyal és erről beszélgettem vele. Azt mondta hogy ő ezt látja hogy ilyen vagyok, de ettől még szeret
2014. jún. 4. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy mítosz, de már alapult egy lovagrend ennek a nőnek a keresésére, illetve egy vallás, ami ehhez a nőhöz imádkozik. Tudtommal nincs szüzességi fogadalom ha pap akarsz lenni, mert nincs rá szükség. :)
2014. jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 Ő a barátnőm fél éve, nem tudom miről beszélsz.....
2014. jún. 4. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Persze, szerethet, mint egy kiskutyát, de mint férfit... Ember, egy nőnek olyan kell aki életképes, tudja mit akar.
2014. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor minek kérdezed?
2014. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenki megtalálja az életben a "párját", ha kellőképpen nyitott rá, erre csak ez a válaszom. Arról meg, hogy mit gondol a többség a határozatlan, félénk férfiakról ne nagyon érdekeljen. Nekem nem jönnél be, de a barátnőd meg szeret, ennyi. Hol itt a probléma?
2014. jún. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most azt irjuk,hogy tuti kihasznál?

Nem kicsit vagy határozatlan.

2014. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen pasik jönnek be, pedig csinos jó nőnek mondanak :)

Szerintem nagyon szeretni valók az ilyen fiúk :) Voltak ilyen pasik az életembe :) Szóval nagyon szerencsés a barátnőd 25L

2014. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És Zsanett tudja :D


Nekem is volt ilyen barátom pár évig. Velem nem a legjobb párosítás,mert én is ilyen vagyok. Két tutyimutyi meg gondolhatod..

2014. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszenél, de örülj neki, hogy ilyen jellemmel is van barátnőd, aki szeret és akinek így tetszel. Gondolom ő szedett fel téged. :D
2014. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!