Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is ilyen?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a lábfejeket :( a sajátomat még elviselem de más ne merjen hozzányúlni és én se tudom/akarom másét megfogni. Azt se szeretem ha valaki hozzám ér a lábával vagy az ölembe rakja. A combokkal, vádlikkal semmi problémám de a lábfejektől lábujjaktól a hideg ráz. Egyedül vagyok ezzel?

19L



2014. jún. 4. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
egy ismerősöm a saját köldökét utálja. na meg másét is. elmondása szerint amikor zuhanyzik, a köldököt nem mossa meg, csak körülötte. mennyi szösz lehet benne, gondoljatok csak bele...
2014. jún. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Én pedig imádom a nők talpait, lábfejeit! Úgyhogy rábaxtál velem Cica :D
2014. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én meg a könyékkel, térddel vagyok így. :D Nem bírom a sajátomat se, másét se :D Nem szeretem ha párom térde mondjuk alvás közben hozzám ér :D
2014. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nincsenek komplexusaim.
2014. jún. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is utálom.:D Magamétbse szeretem,hát még másét..fúj.:D

Ezalól egyetlen kivétel volt,az exem. Ő volt,h lazán rámtette alvás közben. Nem zavart,de akkor baromi szerelmes voltam.:D

2014. jún. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az emberek többségének csúnya a lábfeje/lábujjai. Mondjuk kicsit más, amiről beszélsz. Én azt utálom, ha a lábkörmeimet megfogják/lefogják. Mintha megbénítanának. Ugyanez érvényes, ha szorosan a bal oldalamra ülnek. Totál mint egy börtön (bal kezes vagyok).

Remélem még írnak páran, tök érdekes, hogy milyen dilikkel élhetnek emberek :D

2014. jún. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az ereimet utálom. Nem szeretem, ha látszik, legszívesebben hosszú ujjú felsőt viselek, hogy ne lássam. Másét sem bírom.

21/L

2014. jún. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

:DD

Ez szerintem vicces, de bocsi, elhiszem, hogy téged zavar. Engem nem.


De engem az összenőtt szemöldöktől ráz ki a hideg, annyira utálom, hogy nemigaz, ha barátomnak elkezd összenőni, rögtön kiszedem. Én amúgy szeretem az ő talpát, tök simis, az enyém nagymamás, mert táncoltam sokáig, és bőrkeményedéses lett, de az ő talpa puha. :DD


23L

2014. jún. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nekem meg pont, hogy tetszik, ha egy nőnek kicsit átlátszó, világos bőre van. :D Valahogy vonzó... nem tudom megmagyarázni.
2014. jún. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a bőrömet nem szeretem , ezért inkább megnyúztam magam. Azóta kicsattanóan érzem magam , ráadásul még fürödni sem kell .
2014. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!