Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg ezt a párkapcsolati problémát?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz természetű ember vagyok, sokszor hisztizem és megbántom a barátomat, illetve féltékeny is vagyok. Kb egy hónapja a párom elmondta hogy ő szivesen szeretkezne másokkal is, ha én beleegyeznék. Sajnos nekem ez nem fér bele egy párkapcsolatba. Azt állította, hogy ez a gondolat legfőképp csak akkor erős benne ha én gonosz és hisztis vagyok vele. Ha minden okés közöttünk akkor nem érzi ezt. Ma felmentem a közösségi oldalon a profiljára és találtam egy olyan üzenetet kb pont egy hónapos hogy azt írta egy lánynak, hogy szivesen elmenne hozzá, és megcsókolná, ha nem lenne barátnője. Nagyon rosszul lettem! Nem tudom mit tegyek, segítsetek kérlek. Szeretem a páromat már több mint 2éve... nem szeretném ha egy ilyen miatt vége lenne. Segítsetek hogyan oldhatnánk ezt meg???

2014. jún. 5. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tette meg, szóval érez irántad valamit. Ahelyett, hogy pánikolnál inkább próbáld meg vele értelmesen megbeszélni a problémáid és ne a hiszti legyen a fő megoldás. Próbáld meg meglepni valamivel és szerezd vissza amíg lehet, még mindig te vagy az első számú, de ha továbbra is ezt folytatod, lehet, hogy már nem sokáig.
2014. jún. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Nos a legtöbb férfi simán tud szexelni más nőkkel ha a párja megengedné neki. Ez nem új.

Az üzenet csókról szólt, és te is tipikusan szelektíve olvasol. Odaírta, "ha nem lenne barátnője". Ha nem lenne barátnője miért ne csókolhatná meg, ha meg van, akkor ne menjen oda csókolgatni, ahogy nem is tette :) Én inkább azon gondolkodnék el a helyedben ha ilyen rossz a természeted, és ennek ellenére nem ment oda, hanem megírta, hogy akkor menne ha nem lennél a fenekemet verném a földhöz örömömben. Azt hiszem el kéne gondolkodnod azon, hogy simán megcsalhatott volna, és a rossz húzásaid ellenére egyértelmű lehetőséget hagy ki, mert hűséges.

Ezt észre sem vetted fogadjunk. (ezen sűrgősen változtass)


Viszont mindkét eset remek tünete annak, hogy a hisztijeiddel szorgosan vered a kapcsolatotokba a koporsószeget, és kezd beérni a gyümölcse. A harmadik személy más a láthatáron, és ne legyenek illúzióid, ha így folytatod te fogod összehozni őket. (a karjaiba üldözöd!)

Ha nem tudsz változtatni a hisztiken és a féltékenykedéseken, (ami tipikusan önbizalom hiányos állapotból adódik) akkor hamarosan nem lesz barátnője és mehet más lányokat csókolgatni.

2014. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van, mi elég távol lakunk egymástól kb 150km.. de nagyon sokat tudunk együtt lenni, kb egy héten 4 napot! Az a furcsa hogy mikor együtt vagyunk nincsenek problémáink, vagyis persze vannak de csak nagyon picik, de mikor nem vagyunk együtt én valahogy kibírhatatlanabb vagyok, és ő is kicsit másabb. Akkor nem annyira jól foglalkozik velem. Ennek mi lehet az oka??
2014. jún. 5. 12:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy ha tudja hogy hajlamos vagy így viselkedni, akkor mégis hogy fordul meg a hülye agyában ilyen bődületes baromságot kérdezni?? Szerintem nem csak a kérdezőben van a hiba, aki képes ilyet kérdezni annak ellenére, hogy tudja mi lesz a vége, az is egy cégéres barom.
2014. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja, és a nők is félre tudnának ám dugni, kedves dowd, ha nem lennénk így is mindenért lekur.vázva, csak ti szeretitek azzal hitegetni magatokat hogy egy nő csak érzelmi alapon szexel. csak nekünk van gerincünk, és nem kú.runk félre idióta evolúciós elméletekre fogva a patkányságot.
2014. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan, a nők is tudnak elég rendesen. A kérdés szempontjából viszont nem releváns lévén a kérdező párja egy hímnemű egyed.

Az evolúciós baromságának meg olvass utána, lévén antropológusok már bizonyítottnak tekintik, hogy az ember (férfi/nő) alapvetően poligám, a monogámia tanult viselkedés forma.

2014. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeretne téged, nem merülne fel benne ilyen gondolat, hogy másokat is meg akar dugni, amikor éppen nem felhőtlen minden köztetek. Aki tényleg szeret, az mindig szeret és soha nem jut eszébe mást megdugni.

Amúgy meg változtass a viselkedéseden, mert egy idő után elege lesz a sok hisztidből és akkor vagy szakít vagy a hátad mögött keres másvalakit magának.

2014. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!