Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy több, mint másfél éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy több, mint másfél éves kapcsolat után mennyi ideig egészséges rágódni a történteken? Mikor lesz már jobb?

Figyelt kérdés
Elhagyott már négy hónapja és azóta ő boldog kapcsolatban él. Én még mindig sokat gondolok rá, hangulatváltozásaim vannak. Hol jó a kedvem napokig, aztán meglátok egy közös képet róluk és magambazuhanok. Meddig lesz ez még így?
2014. jún. 5. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Amég szereted és érdekel! Lesz jobb is. Én 7 hónapja vagyok már így.
2014. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már 4 éve rágódom egy 1 éves kapcsolaton , és nem lett jobb.
2014. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez rengeteg idő.. Az bánt a legjobban, hogy ő máris boldog, mintha semmit sem jelentettem volna neki.
2014. jún. 5. 12:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Emberfüggő. Engem egy nem viszonzott érzés is ki tud akasztani lassan 20 év után :) Idővel ritkábban gondolsz majd rá, ennyi. De ha eszedbe jut, nem tudsz mit csinálni, ezzel már életed végéig együtt fogsz élni.


Ez nem baj, ennyivel vagy több. :)

2014. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem tudom befolyásolni, de nem akarok egy olyan ember miatt félévnél tovább szenvedni, aki egyáltalán nem érdemli meg.
2014. jún. 5. 12:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az egy éves kapcsolatomon körülbelül másfél évig rágódtam, de szép lassan feldolgoztam, továbbléptem, már nem érdekel. Neked is el fog jönni ez a pillanat, csak tegyél érte, foglald el magad és a gondolataid. Azt hiszem a Szex és New Yorkban mondták ezt, hogy anyni idő alatt teszed túl magad egy szakításon, amennyi ideig tartott a kapcsolat plussz annak a fele. Van benne valami.
2014. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És valami praktikák esetleg, hogy könnyebb legyen valamivel? Inni nincs lehetőségem, se sokat kimozdulni mert érettségizem. Tanulok, viszont az esték és reggelek nagyon rosszak.
2014. jún. 5. 12:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit esténként, ami rohadtul lefáraszt és akkor erőd se lesz rajta gondolkodni. Jó tanács, hogy tiltsd le mindenhonnan, vagy legalább rejtsd el, hogy ne nézegesd folyton. Ha nem tudod mi van vele, sokkal könnyebb. Ha meg vége az érettséginek bulizz, szórakozz, ismerkedj rengeteget. Egyetemen meg annyi más lehetőséged lesz, hogy el is fogod felejteni.
2014. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen , nehéz , nekem is azért nehezebb , mert miután szakítottunk neki 1,5 hétre lett barátnője és mai napig boldog párkapcsolatban él , és igy nekem nehezebben ment a dolog.

Pár hónapja már nem bírtam elviselni , hogy hogy lehetek ennyire gyenge , hogy 4 év után sem tudom a sérelmeimet és persze a fiút elfelejteni , felkerestem egy pszichológust. Ő azt ajánlotta , hogy írjak neki egy levelet , amit nem kell elküldenem , csak irjam ki magamból az összes titkos reményemet , gondolatomat , fájdalmamat amiért ilyen hamar képes volt váltani , és amiért nem tudtam vele megbeszélni a dolgokat. Nekem ez segített kicsit, igy ajánlom neked is.

2014. jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!