Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Én, mikor még ismerkedtem lányokkal, valahogy mindig azon voltam, hogy jól érezze magát a lány, azon gondolkoztam, hogy milyen apró meglepetésekkel, játékokkal kedveskedhetnék neki. Valahogy egyikük sem keresett többet..
2014. jún. 5. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A lányoknak nem kellenek azok akik nagyon kedvesek. Persze szeretik ha kedvesek velük, de ha konkrét párválasztásra kerül a sor akkor előnyben vannak a bunkóbb pasik.
2014. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert azt érezték valahol jogosan, hogy ez nem te vagy, csak azért csinálod, hogy puncit kapj. Ezért léptek le.
2014. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretem az ilyen meglepetéseket meg kedveskedéseket, DE... nem lehet túl sok. Ha folyton az van, hogy ajnározol valakit, minden elképzelhető kívánságát lesed, stb. akkor az kicsit olyan feszélyező, olyan, mintha rátelepednél. Szóval egy normális középutat keress ebben, és akkor szerintem nem lesz gondod.
2014. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért én kiváncsi lennék,hogy mivel kedveskedtél?Lehet abban van a hiba.
2014. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem ismerkedős fázisba való, hanem inkább kapcsolatba, amikor már érzelmek is vannak és van jelentősége az ajándékozásnak.
2014. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Első igazad van! Már én is rájöttem hogy előnyben vannak a bunkóbb pasik.
2014. jún. 5. 12:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Meglepted némi ondóval őket mikor épp nem figyeltek, mi te kis huncut?:D
2014. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Látom sokan csak hülyülni járnak ide,komolyság az 0.
2014. jún. 5. 12:44
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt két fiú, aki velem is igy próbálkozott, az egyik még tetszett is, de amikor oda állított második találkozásunknál egy tábla csokival, nem akartam elfogadni, persze végül rám eröltette, hogy ő nagyon szeretné, meg nekem vette stb. De akkor én pont nem erre vágytam, csak beszélgetésre, sportolásra (uszodában ismertem meg), azután nem találkoztunk többet. Én egy kicsit megijedtem, hogy mit akar most tőlem? Nekem is viszonoznom kell az ajándékot? Vagy hogy van ez most?

Legalábbis akkor ezek a gondolatok voltak a fejemben.

Eleinte szerintem beszélgessetek, ismerd meg, legyél magabiztos érezze, hogy te vagy a férfi és, ne minden kívánságát figyeld, hanem esetleg találj ki te programokat pl: Állatkert, vagy fagyizás, ilyesmi.

A barátom, ha velem úgy kezdte volna mint az előző két srác, hát az biztos, hogy már ő sem lenne az. Nagyon lassan közeledett felém, nem volt bunkó. Udvarias volt, éreztem mellette hogy nő vagyok, és ő pedig a férfi.

Nem tudom jobban elmagyarázni. De azért remélem valamennyire sikerült :) Azóta 3 éve vagyunk együtt.

Remélem tudtam segíteni


L/21

2014. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok (9), azt elfelejtettem írni, hogy most viszont nagyon jólesik a kedvesség, így fél év után már vágytam arra, hogy esetleg ő is vegyen nekem csokit, vagy legyen az,amit én szeretnék, vagy közös megállapodás alapján, amit kitalálunk hogy merre megyünk. Néha én engedek néha ő.

Kompromisszumok :)

2014. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!