Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség a vonzódás és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a vonzódás és a szerelem között?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb annyi mint a megba_znád és a meghalnál érte között.
2014. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerinted?

Akit vonzónak tartasz, az még nem szerelem.

És lehet valakit csupán vonzónak tartani és egyáltalán nem szerelmesnek lenni belé, csak külsőleg-szexuálisan vonz, de érzelmileg nem hat rád.

Ha pedig szerelmes vagy, akkor nyilván olyanba vagy szerelmes, akit vonzónak is tartasz.

A vonzódás csak fizikai dolog, tehát míg a szerelem egy érzelmi dolog. Sokkal mélyebb érzés.

2014. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömnek beszéltem egy csajról és mondta, hogy szerinte csak inkább vonzódok hozzá, mint, hogy szerelmes lennék belé. Én pedig azt hittem szerelmes vagyok bööölé :D
2014. jún. 5. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasonló a kettő és mégsem. Vonzódni sok emberhez lehet, akár fizikailag, akár érzelmileg. Ha a kettő egyszerre van jelen, akkor vagy szerelmes. Ez elég ritka, tehát szeretni egyet, vonzónak tartani többet lehet. :) De az érzés hasonló, csak a szerelem kicsit mélyebbről jön.
2014. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szerelem nincs is,csak úgy érezzük :)
2014. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PearlDiver ***** válasza:
Vonzalom amikor valakinek a külső tulajdonságai vannak rád jelentős hatással, szerelem amikor a belsők IS.
2014. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!