Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TAPASZTALTABBAK? Tanács?

Figyelt kérdés

Van egy fiú jóban vagyunk (számára túl jól) a lényeg hogy elmondtam neki hogy tudom hogy ő mást is akarna de én nem, erre mondta hogy ő tudja hogy csak haverok vagyunk. IDÁIG OKÉ.

De akár hányszor beszélgetünk a barátnős/pasis dolgokról mindig RÁM célozgat és nem is érdekli ki lássa vagy hallja.

Ugyan úgy jóban vagyunk mint voltunk.

Mit csináljak vele elmondtam neki hogy csak barát viszont akkor nem tudom miért csinálja? Hogy érthetném meg vele mindezt?? :) HELP



2014. jún. 5. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
te mentél bele a játékba, msot meg menekülnél igaz? :D
2014. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mentem bele semmibe én azt hittem barátok voltunk és most kiderült hogy ő nem csak ezt akarja.. :/
2014. jún. 5. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ne beszélj vele aztán ha nagyon nyomul akkor mond meg neki hogy csak barátként tekintesz rá. ennyi
2014. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt már megtettem. És ugyan olyan minden.

Nem szeretnék vele rosszban lenni csak kizárólag "barát, haver"

2014. jún. 5. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem felel meg neked a srác?Kinézet,vagy személyiség,vagy egyéb okok?
2014. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
úgy tűnik hogy nincs ellenedre a nyomulása. Szerintem a barátság extrákkal lehet itt opció
2014. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nincs gond a külsejével a személyisége hát az egós de én így ismertem meg és igy lettünk barátok szóval nekem az NEM SZÁMÍT... Csak az hogy én nem akarok kapcsolatot mert nem úgy nézek rá mint ő rám...


UTOLSÓ VÁLASZOLÓ! Már hogy ne lennék ellene hogy nyomul azért irtam ki hogy tanácsokat kapjak hogy, hogy értethetném meg vele... Nem értelmezted a kérésemet :)

2014. jún. 25. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!