Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te elmennél a szülinapi bulira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elmennél a szülinapi bulira?

Figyelt kérdés
Két hete volt a szülinapom,le se sz*rta párom,neki meg ma van és szombatra szervezett bulit magának a hátam mögött.Most jelentette be.Hát kösz,kihagynám...
2014. jún. 5. 14:22
 1/9 aladar12 ***** válasza:
100%
lehet, hogy azért volt a hátad mögött, mert a tiedét is ezen akarja tartani. menj el.
2014. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy mi a baja.Ha meg semmi akkor csak simán bunkó veled.
2014. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Szülinapi bulit szervezett magának a HÁTAD MÖGÖTT :) Bocsi de ezen jót nevettem. Úgy írod mintha megcsalt volna.. Annyira mégsem lehetett a hátad mögött ha napokkal előtte szólt neked.
2014. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mennék el!
2014. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg az elsőnek van igaza:) szerintem is menj!
2014. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3-as! Csütörtök van!Napokkal előtte szólt...Ha napokkal előtte szólt volna és ha az én szülinapomat is tartanánk,akkor lett volna szólva az enyéimnek is.De csak az ő haverjai lesznek ott.Hozzám semmi köze ennek az egésznek.Nem is megyek el,lesz*rom én is.
2014. jún. 5. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Mond csak, melyik óvodába jártok? XD
2014. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BlackSword ***** válasza:
Most komolyan, Te miért nem szerveztél magadnak??? Ő szervezett, Te meg nem... Ennyi... Olyan dologért hibáztatod, ami a Te hibád...
2014. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó!Szerinted miért?Mert nincs rá pénzünk!!
2014. jún. 6. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!