Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papucs a párom?

Figyelt kérdés

A barátnőim szerint papucs a párom.Szerintem nem.Szinte bármit megtenne értem.Bárhová elmegy, ha kérem, bármiben segít, ha kell.De egyszerűen azért ilyen, mert neki semmi sem megerőltető.Nem egy lusta ember, állandóan pörög,ezért nem jelent ez neki gondot.De ezeken kívül eszméletlenül makacs,ha a fejébe vesz valamit, akkor nincs ember, aki lebeszélné róla.

Nektek milyen tulajdonságokkal rendelkező ember számít papucsnak?


2014. jún. 5. 14:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez az egész "papucs" jelző egy hülyeség... Most attól papucs egy ember , mert a barátnője kedvében akar járni és mindent megtenne érte , mert annyira szereti , hogy számára ő a legfontosabb? :)

Ez szerintem teljességgel értelmetlen... Magyarán legyen az ember paraszt , de ugyanakkor legyen kedves is , de néha küldje el , ne hogy papucs legyen...

Nem értem... de ezek alapján inkább maradok papucs és mindent megteszek az általam legfontosabb személyért , mint hogy bunkózzak és ne törődjek vele.


F/18

2014. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
Jujj, anyukám az ilyennel vigyázz. Én már csak tudom.... Igen, papucs lehet. Tulajdonképpen a papucsok nem őszinték. Tűrnek, nyelnek, mindent megtesznek, de nem azért, mert nem megerőltető, hanem azért, mert nincs önbecsülésük. Aztán persze egyszer betellik a pohár, és még nekik áll feljebb.
2014. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Az hogy ő bármit megtesz neked szívesen az OK! Attól még szerintem nem papucs! De a nagy kérdés az hogy te mit teszel meg neki, vagy érte? Mert ha kevés dolgot avagy amit ő kér vagy szeretne tőled azt nem akkor viszont akkora papucs hogy csuda. Az hogy egy ember szeretetből avagy szerelemből megtesz dolgokat a másikért az Ok de ha semmiféle hasonló szívességet viszonzást nem kap akkor papucsnak nevelted és kihasználod!
2014. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. A barátnőimmel rosszul bánnak a pasijaik,semmibe veszik őket,de az oké.Az én párom jól bánik velem, ezért papucs.
2014. jún. 5. 15:06
 5/21 anonim ***** válasza:

Én a helyedben örülnék neki. Az én barátom is megtenne értem sok mindent. Akármire kérem, hozd nekem ide légyszi ezt, vagy azt.., oda hozza. Ezért papucs lenne? Szerintem hülyeség...

Az jobb lenne, ha te ugrálnád körül, ő meg semmit nem tesz? Ha tesz is vonogatja a vállát, meg húzza a száját? Szerintem nem. Én mindkettőt megtapasztaltam, és az előbbi sokkal jobb, mint az utóbbi.

L/20

2014. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Az előző válaszom az első válaszra ment.

5 éve vagyunk együtt,és ő mindig is ilyen volt.Én például lusta vagyok félállni a távirányítóért,mert ilyen típus vagyok,míg ő keresi az alkalmat, hogy mozoghasson.Nem gondolom, hogy ezért papucs lenne.

2014. jún. 5. 15:12
 7/21 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok. Persze, ha ő oda hozza nekem a szemüvegem, ha ágyban vagyok, akkor én is megteszem neki, hogy oda adom a vizet, mert az ágy mellett van, az én oldalamhoz közel. Nem csak egyoldalú a dolog.

Szerintem akkor igazi egy kapcsolat, ha van összhang és nincs meg a másik fél kihasználása.

2014. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Inkább szandál.
2014. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Igen ha veled rendesen viselkedik a barátod, velük meg kicsit bukóbbak a barátjaik, akkor is tipikus, hogy veled akarják elhitetni, hogy neked rossz, mert a párod egy papucs.


Most házason is hagyom, hogy feleségem kicsit gardírozzon, korábban is kedvét lestem az olyan csajoknak, akik megbecsültek, ha meg azt éreztem hogy kevesebb megbecsülést kapok, akkor én is kevesebbet adtam.


Röviden: férfi szintje alatti nőtől jellemzően kiszolgálást vár, ha meg olyan nő van mellette aki vágyainak tökéletesen megfelel, azért jobban pedálozik.

2014. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
5 . válaszoló! Egyet értek, csak zavar, hogy ezek miatt a dolgok miatt mit mondanak rá.
2014. jún. 5. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!