Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az Élettársam annyira féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Élettársam annyira féltékeny, hogy nem enged el dolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2éve élünk együtt, eddig is veszekedés volt belőle, ha összejött volna egy munka, és most megint lenne egy és megint veszekszik érte, azzal fenyeget, hogy akkor szakít, és azt mondja csak azért akarok dolgozni, hogy fiúzhassak.

Hogy győzzem meg, hogy csak pénzt akarok keresni?



2014. jún. 5. 16:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Hát... Sehogy. Tökéletesen megérdemled.
2014. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
És te komolyan vele vagy? Hatalmas taps, gratuláció, még egy önsorsrontó idióta. Majd ne gyere ide sírni, ha megver, mert szóbaálltál egy másik férfival.
2014. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Mekkora egy gyökér idióta lehet....minek vagy vele? Téged ez nem zavar??? Az ilyen nőket soha nem fogom megérteni...Vagy szerinted ez a normális?
2014. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire idióta vagy,h még vele vagy, akkor meg is érdemled ezt a fajta életet! Bocs, de az ilyen agyatlan nőket nem is tudok sajnálni!
2014. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem, tudom hogy nem normális de szeretem, vele akarom leélni az életem, csak ebben kéne megváltoztatnom a véleményét...
2014. jún. 5. 16:42
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
Mondjárt mondja, hogy azért mert szereti és amúgy jól megvannak. Aha...
2014. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Hát ezen túl is vagyunk. Ne dolgozz. Nem kell neked a munka.
2014. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted akkor a hibáival együtt is :D Remélem nem döglesz majd bele ebbe a szerelembe! :D Sok boldogságot nektek!!! :DD
2014. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%

Vele akarod leélni az életed?

Aki ilyeneket mond? Mégis mit szeretsz rajta?

Istenkém...szerintem csak félsz tőle...szereted...pfff nincs az a nő a világon aki szeretne egy ilyen embert aki így bánik vele

2014. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
És később akkor 5-10 ezer forintért könyörögnöd kell majd neki ha rossz napja van?
2014. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!