Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennek a fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a fiúnak nincs valami idegrendszeri problémája? Vagy csak ő így szeret másokkal játszani?

Figyelt kérdés
Olyan furcsán viselkedik. Csak ismerkedési fázisban voltunk. Vicces dolgokat ír amikkel engem megbánt, de ő ezeket viccesnek találja. Sokszor napokra eltűnik úgy hogy nem keres, de ha én keresem akkor el sem lehet érni őt. Hogy ha mondok neki vmi olyat ami neki nem tetszik facen akkor mindig beírja hogy mennie kell. Nem nagyon mondott nekem kedves dolgokat csak ritkán. Amikor találkoztam vele kedves volt velem, de amikor nem találkoztunk akkor le se sz::rt. Már össze is vesztem emiatt. Akkor hetekig nem beszéltem vele, de ő írt hogy beszéljünk. Azt mondta hogy fontos vagyok neki és megváltozik. De másnap már úgy viselkedett mint ha megint nem érdekelném, nem is kért találkozót tőlem. Ő 24 éves én 20.
2014. jún. 5. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán nem úgy tekint rád mint potenciális barátnőre, akkor viszont úgy viselkedik ahogy akar, nem kell színészkednie.

Abban az esetben viszont, ha éppen kialakulóban van valami még kevésbé kellene színészkednie, legjobb lesz, ha elfogadod, hogy ő ilyen.

2014. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megint írtam neki hogy velem ne szórakozzon, és hogy ne keressen, erre most meg azt írta hogy olyan flegma vagyok vele és jobb ez így.
2014. jún. 5. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd, tényleg. Itt akár komolyabb problémák is lehetnek (pl személyiségzavar)
2014. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!